היתר בניה לבריכה – מי צריך לאשר את הבריכה?

לא פעם אנשים מצליחים להגשים את החלומות שלהם ולבנות לעצמם וילה מהממת כמו שכולם חולמים עליה. אין ספק, כי אחד הדברים שהכי מושכים אנשים שגרים בבניינים לעבור לבית פרטי זה החצר הקיימת בבית פרטי בה אפשר לעשות דברים שלרוב אי אפשר לעשות אפילו כשיש מרפסת, לדוגמא בנייה של בריכת שחייה. כולנו מאוד אוהבים לשחות אבל לא ממש מוצאים את הזמן לצאת לבריכה או לים, בריכה שחייה בחצר הבית היא חלום שכמעט כל ילד חולם עליו, והיא ללא ספק משהו שמושך אנשים שיש להם את הכסף, לעבור לגור דווקא בבית פרטי. אמנם, חשוב לדעת שבנייה של בחצר שלכם, מצריכה היתר בניה לבריכה.

מתי צריך היתר בניה לבריכה?

אם אתם מתכננים להניח בחצר בריכה מתנפחת או כל בריכה שלא מצריכה שינוי בקרקע, אתם כנראה מבינים שלא תצטרכו עבורה היתר בנייה מאחר ומדובר על משהו ארעי. אמנם, כאשר אתם רוצים לבנות בריכה אמתית בחצר, אתם צריכים להגיש בקשה עבור היתר בנייה לבריכה. את הבקשה יש להגיש כמו כל בקשה להיתר בנייה אל הוועדה לתכנון ובנייה, כאשר איש מקצוע כמו אדריכל בהוד השרון לבנות בשקט מכין עבורכם את הבקשה בתוספת המסמכים והרלוונטיים ומגיש אותה אל הוועדה.

למה חשוב לקבל היתר בנייה לבריכה?

מן הסתם ישנם אנשים שיגידו "זה סך הכול בריכה, מה יקרה אם אני לא אקבל היתר בנייה?", אבל מדובר כמובן בטעות. מספיק שישנו שכן אחד צר עין או שירצה להתנקם בכם ויגיש תלונה לעירייה על בנייה של בריכה ללא היתר בנייה, בכדי שיבואו פקחים לבדוק. אם ימצא שהייתם נדרשים לקבל היתר בנייה ולא קיבלתם, אתם עלולים לקבל קנסות כבדים, ואף תהיו חשופים לרישום פלילי בגין עבירות בנייה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין פלילי

בתחום המשפט הפלילי קיים ביקוש עצום לייעוץ משפטי. כתוצאה מכך, עורכי דין נאלצים לרוב לעבוד עם אנשים שאין להם ידע משפטי. זה יכול להיות מאוד

קרא עוד»

כמה עולה לפתוח עסק מזון

להקים עסק מזון זה לא קל כמו שזה נשמע. זה דורש הרבה תכנון, מחקר וידע על התעשייה. ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון לפני שתוכל

קרא עוד»

משכנתא הפוכה

משכנתא ניתנת לרוב בעת רכישת דירה, אך יש גם סוג נוסף של משכנתא – משכנתא הפוכה. משכנתא הפוכה מאפשרת לאנשים לצאת לפנסיה שצריכים את הכסף.

קרא עוד»