עו"ד תאונות תלמידים – למה אתם חייבים להכיר אותו

כלל התלמידים בישראל הינם מבוטחים בביטוח תלמידים. ביטוח התלמידים נד על מנת להגן כיסוי ביטוחי לכל תלמיד על כל מקרה של פגיעה, פציעה או כל תאונה אחרת. למעשה מהווה הביטוח כיסוי מלא לכל תלמיד, לא רק בשעות אשר בהם הוא שוהה בין כותלי בית הספר. במקרים רבים הורים כלל אינם מודעים לעובדה זו וכאשר הם שומעים על כך ומגישים תביעה בעקבות פגיעה כלשהי, הם מגלים כי הם למעשה זכאים להחזרים או פיצויים גבוהים ומפתיעים ממש.

 

כדאי לכם להכיר עורך דין לענייני תאונות תלמידים

כדאי שכל הורה יהיה מודע לביטוח התלמידים ואף יכיר את הכתובת של עו"ד לענייני תאונות תלמידים. זאת על מנת שבכל מקרה ובכל מצב בו יתעורר ספק או תתעורר שאלה, או חמור מכך, אכן תירשם פגיעה כלשהי בתלמיד הם ידעו מה באמת מוטל עליהם לעשות על מנת למצות את הזכויות אשר מגיעות להם על פי חוק.

אז אם מדובר בפגיעה שארעה בבית הספר והיא רשומה ברשימת הפגיעות האפשריות בפוליסת הביטוח, הרי שברור יהיה עבור כל הורה מהי הפרוצדורה ומה עליו לעשות על מנת לקבל את מה שהוא רוצה ומה שמגיע לו

הבעיה הגדולה מתחילה עם אלו אשר נפגעים בפגיעה שהיא לא חד משמעית מבחינת פוליסת הביטוח.

כאן ברור כי חברות הביטוח ינסו 'לעשות שרירים' על מנת לחמוק מאחריות או מתשלומי ביטוח.

אך אם פונים אל עורך דין העוסק בעניינים של ביטוח תאונות תלמידים, הרי שאפשר יהיה להאמין כי יתקבלו פיצויים הרבה יותר בקלות ולעיתים אף סכומי כסף גבוהים פי כמה וכמה.

אז כדאי מאוד שכל הורה לתלמיד בישראל יהיה מודע לכך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך