מהו עורך דין נזיקין?

תביעות נזיקין הן בין התביעות הנפוצות ביותר. אלה מתקשרות לנזקי גוף או רכוש הנגרמים לאדם מסוים על ידי אדם אחר, בדרך ישירה או עקיפה. תחום זה הינו מורכב ומסועף ולכן במקרה הצורך של תביעת נזיקין מכל סוג שהוא כדאי יהיה לפנות אל עורך דין נזיקין באר שבע שיסייע לכם בנושא. משרד עו"ד בוסקילה, כהן, בן שחר, מלכה ושות' שואף להעניק לכם יחס אישי, משפחתי תוך שילוב של עבודה מקצועית, מעמיקה וחדורת מטרה בטיפול בכל תיק.

מהן תביעות נזיקין ומה הדבר שעליו יקום וייפול התיק בדרך כלל?

תביעות נזיקין מתקשרות לתחום דיני נזיקין. תחום זה אוכף בעיקר את כל הקשור לתביעות כנגד פגיעה בגוף או ברכוש. כאשר אתם רוצים לתבוע אדם בעקבות נזק שנגרם לגופכם חלילה או לפגיעה ברכוש – נצטרך לשאול את עצמנו תחילה האם ניתן להוכיח את אחריות הגורם לפגיעה. במידה וניתן להוכיח נעבור לשאלה אודות מידת הנזק והיקפו. בהוכחת שני הפרמטרים הללו בבית המשפט ניתן יהיה להתקדם בבטחה לזכייה במשפט וקבלת פיצויים. כמובן שהתהליך הינו מורכב וכולל אספקטים שונים, משפטיים ואחרים, הנדרשים בביצוע על הצד הנכון והטוב ביותר. לצורך כך פנו כבר היום אל משרדנו המתמחה, בין היתר, בתחום דיני נזיקין ונשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

ההתנהלות במקרה של פגיעה גופנית חלילה:

במקרה של פגיעה גופנית תצטרכו בראש ובראשונה לגשת לבית החולים הקרוב לצורך טיפול ובדיקות נוספות. אלה יתועדו בתיק הרפואי שלכם וחשוב יהיה להסביר בדיוק את נסיבות המקרה שיתועד גם כן. לאחר מכן חשוב יהיה להמשיך לטפל בבעיות בהתאם להוראות בית החולים והרופא הפרטי שלכם, להמשיך לתעד הכול בתיק הרפואי וכמובן להחלים מהנזק הרפואי שנגרם לכם. כל הזנחה של הטיפול השותף תגרום לחוסרים בתיעוד בתיק התביעה בבית המשפט וזלזול בנזק הנגרם לכם מה שעשוי להשפיע על הפסיקה. ניתן לתבוע מחברת הביטוח החזר הוצאות רפואיות זאת ללא קשר לתביעת נזיקין. לפרטים נוספים וליווי מקצועי צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם עם הצוות המקצועי במשרד המתמחה בדיני נזיקין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה לעשות אם הואשמת בגין הריגה בתאונות דרכים?
במקרה בו הואשמת בגין הריגה בתאונות דרכים, תהיה חייב לפנות אל עורך דין תעבורה בהקדם האפשרי וזאת כדי...
קרא עוד »
יול 18, 2021
כרטיסי הביקור המובילים בישראל למשרדי עריכת דין
אם אתם מחפשים אחר כרטיסי ביקור עבור משרד עריכת דין תרצו לשים לב כי אתם בוחרים באחד שיגיע עם עיצוב...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
עורך דין אובדן כושר עבודה
עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא...
קרא עוד »
אפר 12, 2021