שחר ולר – לקרוא את כל המידע החשוב על חוק חוזה הביטוח

חוק חוזה הביטוח

עבור אנשים מהשורה, חוקים וחוזים הם דבר לא נוח לקריאה, לא פשוט. מרבית האנשים מתקשים בכך ולכן הם מעדיפים לקרוא ראשי פרקים, הם מעדיפים לקבל תמצית של הדברים ולא להיכנס להתפלפלויות המשפטיות השונות, שכה אהובות הן על משפטנים והן על מומחים בתחום, ובוודאי על עורכי דין.

בספרו החדש של שחר ולר, הוא מציע התבוננות ייחודית של כל תופעת הביטוח, ובפרט של חוק חוזה הביטוח. במובנים מסוימים, הוא נוגע באותם דברים שאנשים מן השורה, אנשים שאינם באים מהתחום ואינם קשורים אליו, מתקשים מאוד להבין על פי השפה המקצועית ומעדיפים לא להתעסק בו בכלל ואם כן, אז רק באופן שמנוסח כך שהם יבינו על מה מדובר.

ספרו של שחר ולר, על סיכון, ביטוח וחוזי ביטוח, מתייחס לכל מה שקשור לדיני חוזים ובכלל לכל מה שקשור לעולם הביטוח וקושר אותו אל עולם המשפט. מי שאיננו מכיר את התחום, חשוב לדעת שיש קשר אדוק בין השניים, אי אפשר להפריד אותו, שכן כל הרעיון של ביטוח מבוסס על חוזה, ובאופן טבעי כמו הפוליסה עצמה, כך גם החוזה, בנוי מסעיפים ותתי סעיפים אשר אמורים להתאים לדרישות החוק והתקנות השונות.

כיצד ניתן לרכוש את ספרו של שחר

ספרו של שחר, אשר נחשב מומחה בתחום, ניתן להשגה דרך מוסדות אקדמיים שונים וכן באמצעות אתרי אינטרנט שמציעים אפשרות גם לרכוש אותו באופן מודפס וגם בעותק דיגיטלי. הספר יכול לשרת את כל מי שעוסק במלאכה מבחינה משפטית, מבחינה מקצועית, אך גם מבחינת הוראה.

ספר זה יכול לספק תמונה מלאה של המצב, אחת כמה וכמה דרך הדוגמאות השונות שהוא מספק והחיבור שלהם לעולם של ימנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גמילה מקנאביס שאלות ותשובות
בעוד שישנם לא מעט אנשים אשר מעשנים קנאביס בישראל ולא מגלים סימני התמכרות, אחרים עשויים לפתח תלות בסם....
קרא עוד »
ספט 19, 2021
עריקות
תופעת העריקות נחשבת לתופעה מדאיגה, אשר ניתן לשמוע עליה לא פעם בחדשות. חשוב כמובן להבין את המשמעות של...
קרא עוד »
דצמ 26, 2019
עו"ד מקרקעין מקצועי – קווים לדמותו
מדינת ישראל נחשבת כיום כמדינה מאוד אינטליגנטית. הצעירים שלה בוחרים ללמוד ולהשקיע במקצועות נחשבים...
קרא עוד »
יונ 03, 2019