לכידת נחשים בישראל, מה אומר החוק בנושא

נראה כי יש אנשים אשר שוכחים את זה או מעדיפים להתעלם מכך אך מדינת ישראל היא מדינת חוק וזה אומר כי כל דבר במדינה מוסדר על פי חוק. למעשה כנסת ישראל היא אחת משיאניות החוקים בעולם וכך אנחנו יכולים לראות כי יש חוקים בכל נושא ונושא כמעט מחוקים עד לבישת אפודים זוהרים בכביש ועד חוקים הקובעים כמה כהים החלונות ברכב שלנו יכולים להיות. על רקע זה ברור מדוע גם הנושא של לכידת נחשים מוסדר בחוק בישראל. הייתם מצפים כי חיה ארסית כמו נחש יהיה אפשר להרוג לאחר הלכידה שלה אך זה לא מה שאומר החוק. החוק קובע כי לאחר שבוצעה לכידת נחשים בישראל אסור להרוג את הנחש, ארסי או נחשים לא ארסיים, ויש לשחרר אותו בטבע הרחק מבני אדם בכדי שהוא לא יסכן אותם ואת הסביבה שלהם.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני מזמין לוכד נחשים?

עליכם להבין כי לא סתם המחוקק קבע כי אסור להרוג נחשים וזאת עקב העובדה שהוא הבין כי נחשים חשובים בשביל לשמור על הטבע. נחשים אוכלים מכרסמים ואם הם לא יעשו זאת המכרסמים יתרבו ויתרבו והטבע במדינת ישראל יצא מאיזון. באותה נשימה אנחנו חייבים לציין כי זה ממש לא אומר שאנו צריכים לתת לנחש לחיות ליד הבית שלנו ואם נתקלתם בנחש אתם צריכים להזמין לוכד נחשים בהקדם האפשרי. כאשר אתם מזמינים לוכד SNAKER אתם צריכים לבחון שני דברים חשובים ביותר. קודם כל את המקצועיות של הלוכד ושנית כל את הזמינות שלו וזאת בכדי להבטיח כי הוא יגיע במהירות לתפוס את הנחש וכך אתם לא תהיו בסכנה.

מדוע חשוב שהלוכד יהיה הוגן?

כאשר אנחנו מוצאים נחש בחצר הבית אנחנו למעשה נמצאים בזמן מאוד רגיש מכיוון שהפחד ממנו הוא גדול. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם אנחנו מזמינים לוכד אנחנו חייבים להבטיח כי הוא יהיה הגון והוגן וזאת בכדי להבטיח כי הוא לא ינצל את המצב הרגיש שלנו וירצה לקחת עקב כך יותר כסף ממה שמגיע לו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

לפנות שוכר מדירה

איך לפנות שוכר מדירה?

כל בעל נכס בישראל יודע עד כמה קשה לקבל הגנה משפטית מלאה בתוך שוק שכירויות הרווי והמאתגר. בדיוק מסיבה זו, בשנים האחרונות בעלי דירות נאלצים

קרא עוד»
טופס 5329 - לא עוד טופס

טופס 5329 – לא עוד טופס

טופס 5329 הוא דוח המיועד לקבל מידע מהאזרח על מקורות ההכנסה שלו בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים אשר רשות המיסים חושדת כי יש להם הכנסות אשר

קרא עוד»