5 טיפים לגירושים רכים

5 טיפים לגירושים רכים

הנתונים מראים כי כל שנה מתגרשים אלפי ישראלים ואלפי זוגות וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. פעמים רבות נוצר מצב בו הזוגות אשר מתגרשים נכנסים למלחמת עולם לאחר תביעת גירושין וכך הגירושים הופכים לקרב אחד ארוך שבסופו שני הצדדים בקושי מצליחים לחיות. אך יש גם דרך אחרת שאפשר לבחור בה והיא הדרך של גירושים רכים. עליכם להבין כי אתם יכולים להתגרש יפה וכי הדבר יועיל לשני הצדדים ויבטיח כי הגירושים לא יהיו טראומה אדירה לכם ולבן או בת הזוג שלכם.

  • אל תפחדו ללכת לגישור

עליכם לדעת שאם החלטתם להתגרש אתם יכולים להסכים על 99% מהדברים ללא בעיות רציניות. על כן גישור אשר יעזור לכם להבין מה חשוב ומה פחות חשוב ישרת אתכם בצורה נהדרת ויבטיח כי אתם לא תהיו בבעיה רצינית.

  • חשבו על הילדים

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שאם יש לכם ילדים בתמונה הגירושים בשבילם הם קשים פי כמה וזה אומר כי אתם צריכים לעשות הכול בכדי לשמור עליהם ועדיף בהרבה לא לריב ולא להפוך את הגירושים לכואבים עוד יותר ממה שהם.

  • בחרו עורכי דין לא לוחמניים

עליכם לקחת בחשבון כי לעורכי הדין שלכם יש השפעה גדולה עליכם ועל ההליך ועל כן כדאי ללכת ולבחור לא את עורכי הדין הלוחמניים ביותר אלא עורך דין גירושין שיודע להתנהג בצורה יפה ושומר על התייחסות נאותה גם אל הצד השני.

  • חשבו על העבר המשותף

כאשר אנחנו מתגרשים קל מאוד להתחיל ולחשוב על מה שהוביל לגירושין וכך הכעס רק מתגבר והולך. אך צעד הרבה יותר נבון יהיה לחשוב על כל החיים המשותפים שלכם ועל היופי שהיה בזוגיות שלכם וכך להתנהל ממקום של כבוד אחד לשני ולא ממקום של כעס ושנאה.

  • אל תיכנסו למלחמות קטנות

נקודה נוספת שכדאי לכם לקחת בחשבון היא שאפשר לוותר ולא צריכים להילחם על כל דבר. זה בסדר להסכים על דברים עם הצד השני ולא להיכנס לריבים איתם וכך כאשר יבוא דבר שחשוב לכם הצד השני יסכים איתכם גם כן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין ערעורים
ערעור, הוא בקשה לערכאה גבוהה יותר כדי לבחון את החלטת בית משפט. עורך דין לערעורים, מטפל בתיקים בערעור...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
כל מה שיכול להשתבש אם לא תיקח עורך דין לתביעת תאונת עבודה
תאונות עבודה קרו, קורים ויקרו. אופן הפעולה של האנשים גם הוא די מוכר. תאונה קורית, אירוע מצער בהחלט ואז...
קרא עוד »
נוב 24, 2020
עורך דין חדלות פרעון
בעזרת עורך דין תוכלו להיפטר מחובותיכם ולחיות ברווחה כלכלית. עו"ד חדלות פרעון יעזור לך בחייך...
קרא עוד »
ינו 07, 2023