גישור גירושין

גישור הוא תהליך שבו אדם אחד או בן משפחה יכול לדבר עם האדם האחר או בן המשפחה על רגשותיו וצרכיו. גישור גירושין הוא סוג של יישוב סכסוך שבו הצדדים המעורבים, שהם בני זוג שחיו יחד, יכולים להביע את רגשותיהם, צרכיהם ודאגותיהם. בתהליך זה אחד מבני הזוג או שניהם מסכימים להיפגש עם בן הזוג השני ולנהל משא ומתן על תנאי גירושין. תהליך זה נעשה בדרך כלל על בסיס פרטני, אך חלק מהמדינות מאפשרות להשתמש בו ככלי מיקוח עבור זוגות שאינם מצליחים להגיע להסכמה.

שירות גישור גירושין הוא דרך חדשה לפתור את בעיית המחלוקת הזוגית. זהו פתרון משפטי המאפשר לזוגות לפתור את המחלוקות ביניהם מבלי לפנות לבית המשפט. גישור גירושין הוא כלי שיכול לשמש גם את בני הזוג וגם את צדדים שלישיים. שירות זה מסייע להם להגיע להסכמה בנושאים כמו משמורת, רכוש ומזונות. זה גם מאפשר אפשרות לנישואין חוזרים במהלך התהליך.

מהן ההשפעות של גישור גירושין?

בעבר, זוגות מתגרשים נאלצו לעבור תהליך ארוך של גישור, כאשר הזוגות היו צריכים לשבת יחד ולדון במקרים שלהם. אם בני זוג לא מצליחים להגיע להסכם, הם יצטרכו לעבור משפט או אפילו להתגרש. כיום, הגישור הפך לפופולרי מאוד גם במקום העבודה. הוא משמש כאשר יש מחלוקות בין עובדים למעסיקים או מנהלים. במקרים אלו היא מסייעת לעובדים ולמעסיקים להגיע להסכמה מבלי לעבור את מערכת בתי המשפט הפורמלית.

צרו קשר עם עו"ד גירושין>>>

איך עושים גישור גירושין?

גישור גירושין הוא אחת מצורות הגישור הפופולריות ביותר. תהליך זה מאפשר לזוגות לפתור את המחלוקות שלהם מבלי לפנות לבית המשפט. התהליך מתרחש במקום ניטרלי ומעורב בו צד שלישי ניטרלי, שזהו המגשר שיוצר שיח יעיל ונעים בין שני הצדדים כדי שיוכלו להגיע להסכמות בנושאים שונים כמו כיצד הם יחלקו את רכושם, תנאי משמורת או נושאים אחרים. 

מגשר מקצועי הוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה, והוא מסייע לצדדים למצוא פתרונות הוגנים, צודקים ומתאימים לכל אחד מהצדדים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדעו אם הורות משותפת זה משהו שמתאים לכם?
הורות משותפת היא תהליך של הורות משותפת בין שני הורים או יותר שאינם נשואים זה לזה כחוק. שני ההורים חיים...
קרא עוד »
מאי 22, 2023
ביטוח לאומי תאונת עבודה – כל מה שלא סיפרו לכם
ביטוח לאומי תאונת עבודה הינו נושא חשוב ומרכזי, שכל אחד חייב להכיר. חשוב להבין כי רובינו קמים כל בוקר...
קרא עוד »
אוק 02, 2020
פיטורים בהריון
כל אישה בהיריון צריכה לדעת כי ישנו חוק שמגן עליה מפני פיטורים. אומנם רוב האנשים שמחים לשמוע על הריון...
קרא עוד »
יול 24, 2020