גישור גירושין

גישור הוא תהליך שבו אדם אחד או בן משפחה יכול לדבר עם האדם האחר או בן המשפחה על רגשותיו וצרכיו. גישור גירושין הוא סוג של יישוב סכסוך שבו הצדדים המעורבים, שהם בני זוג שחיו יחד, יכולים להביע את רגשותיהם, צרכיהם ודאגותיהם. בתהליך זה אחד מבני הזוג או שניהם מסכימים להיפגש עם בן הזוג השני ולנהל משא ומתן על תנאי גירושין. תהליך זה נעשה בדרך כלל על בסיס פרטני, אך חלק מהמדינות מאפשרות להשתמש בו ככלי מיקוח עבור זוגות שאינם מצליחים להגיע להסכמה.

שירות גישור גירושין הוא דרך חדשה לפתור את בעיית המחלוקת הזוגית. זהו פתרון משפטי המאפשר לזוגות לפתור את המחלוקות ביניהם מבלי לפנות לבית המשפט. גישור גירושין הוא כלי שיכול לשמש גם את בני הזוג וגם את צדדים שלישיים. שירות זה מסייע להם להגיע להסכמה בנושאים כמו משמורת, רכוש ומזונות. זה גם מאפשר אפשרות לנישואין חוזרים במהלך התהליך.

מהן ההשפעות של גישור גירושין?

בעבר, זוגות מתגרשים נאלצו לעבור תהליך ארוך של גישור, כאשר הזוגות היו צריכים לשבת יחד ולדון במקרים שלהם. אם בני זוג לא מצליחים להגיע להסכם, הם יצטרכו לעבור משפט או אפילו להתגרש. כיום, הגישור הפך לפופולרי מאוד גם במקום העבודה. הוא משמש כאשר יש מחלוקות בין עובדים למעסיקים או מנהלים. במקרים אלו היא מסייעת לעובדים ולמעסיקים להגיע להסכמה מבלי לעבור את מערכת בתי המשפט הפורמלית.

צרו קשר עם עו"ד גירושין>>>

איך עושים גישור גירושין?

גישור גירושין הוא אחת מצורות הגישור הפופולריות ביותר. תהליך זה מאפשר לזוגות לפתור את המחלוקות שלהם מבלי לפנות לבית המשפט. התהליך מתרחש במקום ניטרלי ומעורב בו צד שלישי ניטרלי, שזהו המגשר שיוצר שיח יעיל ונעים בין שני הצדדים כדי שיוכלו להגיע להסכמות בנושאים שונים כמו כיצד הם יחלקו את רכושם, תנאי משמורת או נושאים אחרים. 

מגשר מקצועי הוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה, והוא מסייע לצדדים למצוא פתרונות הוגנים, צודקים ומתאימים לכל אחד מהצדדים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פארק בבלי – קבלן בניין

קבלן בניין הוא אדם שאחראי על הקמת מבנים. הוא/היא אחראי על כל עבודות התחזוקה ועובד על בסיס יומי. הוא/היא פועלים באתר כדי להבטיח שהכל יעבור

קרא עוד»

עורך דין תביעת סיעוד

עורכי דין לתביעות סיעוד הם אנשי המקצוע שדואגים להיבטים המשפטיים של טיפול רפואי. הם עוזרים לחולים לקבל את הפיצויים והזכויות שמגיעות להם, כאשר חברות הביטוח

קרא עוד»