כל מה שחשוב לדעת על צוואות, ירושות ומה שבין לבין

כל מי מאיתנו אשר עבד יום אחד ובודד בחייו, כבר הרגיש על בשרו עד כמה חשוב להגן על הנכסים ועל הפרנסה שמצטברים עם השנים. וכשמדברים על צוואות וירושות, הנושא הזה נהיה אפילו מעניין ומורכב יותר. הנה מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון בכל הקשור לדיני משפט של ירושות וצוואות.

מספיק שעבדתם יום אחד בחיים, ואתם כנראה כבר יודעים עד כמה חשוב להגן על מה שהרווחתם. בהנחה שאתם לא ילדים בני 15, כנראה שצברתם גם נכסים עם השנים ואתם מעוניינים להגן על הנכסים האלו. כבר עכשיו אנחנו רוצים לציין את זה מראש, עורך דין צוואות יהיה אותו איש מקצוע שיהיה מומלץ להסתייע בשירותיו. בואו נסביר קצת יותר לעומק את הנושא.

כל הסיבות לנסח צוואות: עו"ד צוואה שמנוסחת נכון – מה חשוב לדעת?

עמלתם קשה במשך מרבית חייכם, וכעת הגיע הזמן לנסח צוואה. אם ברצונכם לנסח צוואה, אתם חייבים לזכור שהיא חייבת, אבל חייבת להיות מדויקת, מנוסחת נכון, והכי חשוב מהכול, לא משתמעת ל-2 פנים. זכרו, אנשים מצאו ומוצאים תמיד פרצות בחוק, ככה שאתם ממש לא רוצים לנסח צוואה באופן חובבני, מה שיכול להוביל אותה להיות לא תקפה בבית המשפט.

ברגע שאתם שוכרים את שירותיו של עורך דין צוואה מקצועי ובעל ניסיון רב שנים, אתם מבטיחים שהצוואה תגיע למקומות הנכונים, לידיים שייעדתם את הצוואה להגיע אליהם. בסופו של דבר, בין אם גידלתם משפחה קטנה או גדולה, מעט ילדים או בית מלא בנפשות, אתם תרצו לדעת שהרכוש שצברתם יגיע אליהם, לא לאף אחד אחר.

ייעוץ משפטי שאסור לוותר עליו – ניסוח צוואה עם עורך דין צוואות

אנחנו רוצים להשאיר אתכם עם הטיפ הבא: לעולם אל תתפשרו על פחות מאשר ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין אשר נחשב מומלץ ובעל ניסיון ומוניטין. בשורה התחתונה, הייעוץ המשפטי הנכון יהיה מה שיוביל אתכם לנסח את הצוואה בצורה המדויקת ביותר.

באופן זה, הצוואה לעולם לא תשתמע ל-2 פנים, ולא יהיה ניתן למצוא בה פריצות או סדקים שניתן לנצל לרעה. חובה לזכור, לפעמים, מספיק שחתימה אחת תהיה נעלמת או חסרה, או אולי לא במקום הנכון בצוואה, ויש סיכוי שיהיה ניתן לנצל לרעה את הצוואה, לגרום לה להגיע לידיים הלא נכונות.

עוד טיפ אחרון לפני ניסוח צוואה

ועוד דבר אחרון, אל תמתינו עם ניסוח הצוואה. אם אתם לקראת גיל הפנסיה, תיפגשו עם עורך דין עבור ניסוח צוואה, תנסחו אותה ותסיימו עם זה. לפעמים אנחנו נמנעים מלנסח צוואה בגלל שזה לא נעים לנו, לאף אחד לא נעים לחשוב על המוות. אז פשוט תסיימו עם זה ותוכלו להמשיך הלאה עם חייכם בלי שזה "יישב" לכם בראש. בהצלחה!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

גישור לפני גירושין

גישור, הוא דרך לפתור סכסוכים בין אנשים בכלל ובני זוג בעיקר. דרך זו, בדרך כלל, מקלה על האנשים המתדיינים ביניהם – והיא נעשית על ידי

קרא עוד»
העלאת סיווג קבלני

העלאת סיווג קבלני

כל מי שעובד כקבלן רשום, כלומר הוא רשום בפנקס הקבלנים והוא עבר את כל התהליך הנדרש לשם כך מול רשם הקבלנים, יכול להתקדם הלאה ולבקש

קרא עוד»