אילו שירותים מציע עו״ד נוטריון?

עורכי דין נוטריונים הם זן נפרד וייחודי לעומת אנשי מקצוע משפטיים אחרים. הם שונים מאוד מעורכי דין אחרים במובן זה שהם צריכים להתמודד עם נושאים מסוימים שרוב עורכי הדין האחרים לא יכולים. שימו לב אילו שירותים מציע עו״ד נוטריון.  

עו״ד נוטריון, מסמכים ועדות

עורכי דין נוטריונים מחויבים על פי חוק להיות בעלי אופי מוסרי גבוה ועליהם להיות בעלי מיומנויות מיוחדות. הם צריכים להיות מסוגלים לוודא שהמסמכים של הלקוחות שלהם לא רק תקפים מבחינה משפטית אלא גם כתובים היטב ומוצגים היטב.

בין היתר עו״ד נוטריון אחראי לוודא שמסמכי החברה תקינים ושאף אחד לא יוכל להתעסק בהם כלומר לעוות את משמעותם. עורך דין נוטריון הוא אדם הפועל כעד בהליך של עסקאות משפטיות, ירושות, צוואות. נוטריונים משמשים גם עדים והם מתמנים לבצע מטלות מסוימות הקשורות למסמכים, כגון חתימה וראיית מסמכים ואימות זהות. נוטריונים שימשו בעבר בעיקר לחתימה על מסמכים משפטיים. אולם כיום, הם משמשים גם כדי לסייע ללקוחות בעניינים המשפטיים שלהם.

נוטריונים יכולים לבצע את עבודתם במספר דרכים שונות. ניתן לסמוך עליהם בחתימה על מסמכים או במתן ייעוץ כיצד לטפל במצבים משפטיים מסוימים. בשני המקרים הם נקראים נוטריונים מכיוון שהם צריכים לעבור הכשרה והסמכה כראוי לפני שיתאפשר להם לעשות זאת. הם יכולים גם לייעץ באיזה סוג מסמך צריך לחתום הלקוח וכיצד יש לעשות זאת. 

על מנת לעבוד כנוטריון, צריך להיות בעל רישיון וידע וכישורים מסוימים, משפטיים וגם מעבר לזה. כל זה נדרש משום שכאמור, נוטריונים מבצעים משימות שונות, לרבות אימות מסמכים כגון צוואות, שטרות וחוזים. הנוטריון יכול גם להנפיק תעודות בעלות רשמיות גם בעסקאות מקרקעין או עסקאות עסקיות אחרות. מידע נוסף באתר https://www.hahn-law.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עושים אם אחד מדיירי הבניין מתנגד לפרויקט התחדשות עירונית
הבניין מועמד להתחדשות עירונית? איך להתמודד עם התנגדות של דיירים בשנתיים האחרונות התרחשה עלייה ניכרת...
קרא עוד »
יול 28, 2020
איך למצוא עורך דין גירושין אמין?
בשוק פועלים להם לא מעט עורכי דין שמתאמצים למצוא לקוחות חדשים. אם אתם נמצאים בתקופה של גירושין ואתם...
קרא עוד »
דצמ 04, 2018
מה צריך לחפש בעורך דין גירושין טוב?
מחילים את התהליך הארוך והכואב של גירושין? אתם צריכים עורך דין גירושין טוב. מה צריך לחפש בעורך דין...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018