מתי אתם צריכים לפנות לעו"ד נהיגה במהירות מופרזת?

עורכי דין רבים מציעים את השירותים שלהם ברחבי הארץ. מתי צריך לפנות אליהם? כיצד נדע מיהו עורך הדין המתאים? ובכלל – איך נדע שנכון לנו לשכור עורך דין ולשלם על השירות טבין ותקילין? שימו לב – כאשר אדם עומד לדין ועליו להתייצב מול שופט, אסור לו לפעול בכוחות עצמו. כל מילה שלו עלולה להזיק וכל פעולה יכולה להפיל אותו בבור עמוק יותר. גם אם נהג נכשל והפריז במהירות הנסיעה שלו, זה לא אומר שהוא צריך לתת על כך את הדין בכל חומרתו. עו"ד מוצלח שייכנס לתמונה יוכל להביא תועלת רבה.

מהירות מופרזת, המעשה ועונשו

בכל כביש יש מהירות מקסימלית מוגדרת. במידה וחורגים מהמהירות הזו וטסים בכביש במהירות משמעותית גבוהה יותר, עלולים לתת על כך את הדין. ולא משנה מהי הסיבה בגינה העליתם הילוך. ובמידה ונתפסתם ומכמונת המהירות זיהתה את ההפרזה ואת מספר הרישוי של הרכב – אתם תבעו על כך. ולא מדובר על עניין פעוט. כי כל עבירת תנועה, במיוחד אם היא מוגדרת כמשמעותית עלולה להכניס אתכם לנזק של ממש. אף נהג אינו שמח לעמוד לדין ולעמוד על דוכן הנאשמים. אך אחד לא רוצה לאבד את הרישיון שלו ואפילו לו לתקופה קצרה. לכן יהיה נכון לפנות לעו"ד תעבורה בגין נהיגה במהירות מופרזת.

מה יועיל עורך הדין?

אמנם המעשה נעשה וההוכחות שקיימות – קיימות. אין ספק שבמרבית המקרים הנהג ישלם ויקבל עונש על הנהיגה המופרזת הזו. אבל בכל זאת יוכל עורך דין מוצלח להועיל רבות. במה הוא מועיל? התשובה פשוטה. לכל משפט ניתן לגשת באופן עצמי ואפשר גם לגשת בליווי עורך דין. עורך דין מלווה אתכם בעצה ובהכוונה על מנת להפחית עונשים.
מוזמנים לפנות אל עורך דין תעבורה אליאס סיילס כדי לקבל ייעוץ מקצועי בנושא!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיטה זוגית

חוק ביטול עסקאות רכישת ריהוט

במידה וביצעתם עסקת רכישת ריהוט שהתחרטתם לגביה – המאמר הבא הוא בשבילכם: בתקופה כזו של השנה בה מתקיימים מספר ימי מכירות והסיילים מאוד מפתים, לא

קרא עוד»