עורך דין מסחר – מה הוא מציע לכם?

עורכי דין מסחריים הם עורכי דין המטפלים בהיבטים המשפטיים והמשפטיים של עסקאות מסחריות. לעתים קרובות הם נקראים לייעץ ללקוחותיהם בנושאים כמו ממשל תאגידי, חוזים, זכויות קניין רוחני, מיזוגים ורכישות ועסקאות עסקיות אחרות. עורכי דין מסחריים צריכים להיות בקיאים בחוק בתחום השיפוט שלהם, כמו גם בחוק של תחומי שיפוט אחרים שבהם עשויים להיות להם לקוחות או לנהל עסקים.

עורך דין מסחר – במה הוא עוסק?

המשפט המסחרי הוא גוף החוקים המסדיר עסקים ומסחר. הוא כולל נושאים כמו חוזים, סוכנות, פשיטת רגל, סימנים מסחריים וקניין רוחני. עורך דין מסחרי הוא עורך דין המתמחה במשפט עסקי. זה יכול לכלול משפט עסקי כללי, או שהוא עשוי להיות ספציפי יותר לענף מסוים. עורך דין מסחרי עשוי לעבוד בנושאים כגון חוזים ועניינים משפטיים אחרים הקשורים למכירת סחורות או שירותים. עורך דין מסחרי הוא בעל מקצוע משפטי המתמחה במשפט עסקי. המקצוע מתחלק לרוב לשני ענפים מרכזיים: עורכי דין תאגידים ועורכי דין עסקות.

מספקים ייעוץ לחברות ותאגידים

עורכי דין תאגידים אחראים לייעץ לחברות בנושאי ממשל כגון מיזוגים ורכישות, דיני עבודה וציות לרגולציה. הם גם מסייעים לחברות בתפעול השוטף שלהן כמו עריכת חוזים וטיפול בתיקי ליטיגציה. עורכי דין עסקה מתמקדים יותר במשא ומתן על עסקאות, עריכת חוזים וייעוץ ללקוחות בהיבטים המשפטיים של העסקה. 

עורך דין מסחר מייצג לעתים קרובות חברות בעסקאות עסקיות כגון מיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים או שותפויות אחרות. הם עשויים גם לייעץ לגבי דיני סחר בינלאומיים, סוגיות של זכויות קניין רוחני, חוקי הגבלים עסקיים וציות לרגולציה. עורכי דין מסחריים עשויים להיות אחראים גם על ניהול העניינים המשפטיים השוטפים של החברה. אז פנו אל עורך דין מסחר בהקדם האפשרי!

צרו קשר עם עורך דין משה בן בסט >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה לעשות אם הואשמת בגין הריגה בתאונות דרכים?
במקרה בו הואשמת בגין הריגה בתאונות דרכים, תהיה חייב לפנות אל עורך דין תעבורה בהקדם האפשרי וזאת כדי...
קרא עוד »
יול 18, 2021
ביטוח לאומי תאונת עבודה – כל מה שלא סיפרו לכם
ביטוח לאומי תאונת עבודה הינו נושא חשוב ומרכזי, שכל אחד חייב להכיר. חשוב להבין כי רובינו קמים כל בוקר...
קרא עוד »
אוק 02, 2020
להיפרד לשלום
גירושין הוא הליך משפטי שבאמצעותו אחד מבני הזוג או שניהם מסכימים לסיים את מערכת היחסים ביניהם....
קרא עוד »
נוב 01, 2022