מה צריך לחפש בעורך דין גירושין טוב?

עורך דין גירושין

מחילים את התהליך הארוך והכואב של גירושין? אתם צריכים עורך דין גירושין טוב. מה צריך לחפש בעורך דין גירושין? במאמר זה, נסביר מיהו עורך דין גירושין טוב ומקצועי:

עבר השתלמות בבית הדין הרבני:

לא מספיק שעורך דין גירושין טוב ומקצועי, יכיר רק את מערכת בתי המשפט לענייני משפחה. עורך דין המתעסק בענייני גירושין, צריך להכיר היטב גם את מערכת בתי הדין הרבניים. בבית הדין הרבני, מתקבלות החלטות על מתן גט, ועניינים שונים בענייני משפחה. לכן, עורך הדין צריך להכיר ולדעת כיצד מנהלים הדיינים, ואיך הוא כעורך הדין משפיע על קבלת ההחלטות.

ניהול גישור בין בני הזוג העומדים להתגרש:

עורך דין טוב כמו https://www.lawlife.co.il/ לא יסתפק בלייצג את אחד מבני הזוג בדיונים בבית המשפט לענייני משפחה, ובבתי הדין הרבניים. עורך דין טוב, ידאג להעביר את שני בני הזוג בתהליך גישור. במקרים נדירים מאוד, תהליך הגישור יכול לסייע לבני הזוג להציל את הבית מפירוק. אולם, ברוב המוחלט של המקרים, תהליך הגישור יחסוך מריבות ומאבקים במהלך תהליך הגירושין. בני הזוג יגיעו להסכמה בענייני משמורת וממונות, ויגיעו עם הסכם הגישור לבית הדין הרבני, ולבית המשפט.

יצירת משמורת משותפת:

עורך דין טוב, ינסה לכוון את ההורים במידת האפשר ליצור משמורת משותפת על הילדים, במקום להיאבק בבית המשפט על המשמורת. עורך הדין, מצליח באמצעות תהליך הגישור ליצור הסכם בו בני הזוג מחלקים בניהם את זמני המשמורת על הילדים. בשלב הבא, עורך הדין יוצר הסכם מיוחד בו דמי המזונות מתחלקים בצורה המותאמת למשמורת המשותפת.

חלוקת הרכוש המשותף של בני הזוג בצורה שווה:

נושא חלוקת הרכוש בין בני הזוג, יוצר פעמים רבות מתחים בין הזוג המצוי בתהליך גירושין. לכן עורך דין מקצועי, יסייע לבני הזוג להחליט ביחד כיצד לחלק את הרכוש, ונכסים משותפים כמו דירה. חלוקה זו, נכנסת להסכם הגירושין של בני הזוג. עורך הדין המקצועי, יסייע לבני הזוג להגיע להסדר כיצד ישולמו בצורה שווה התשלומים הקבועים על הרכוש המשותף- כמו תשלומי משכנתא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יש לך רעיון לסטארט אפ? זה מה שאתה צריך לדעת
אין ספק כי ישראל נחשבת לאחת המדינות החזקות ביותר בתחום הסטארט אפ. יותר ויותר ישראלים מצליחים לחשוב...
קרא עוד »
ינו 07, 2019
מתווכים בירושלים – מדוע משתלם לעבוד עם מתווכים
עולם האינטרנט שינה במובנים רבים את שוק העבודה, ובמקרים מסוימים הפך תחומי מקצוע מסוימים להרבה פחות...
קרא עוד »
יונ 04, 2020
לא צריך לצאת מהבית החזר מס הכנסה באינטרנט
כיום העולם כולו הפך לדיגיטלי ובקשה להנחות שונות שבעבר היה צורך להתרוצץ על מנת להשיג מסמכים שונים...
קרא עוד »
ינו 25, 2021