מוצרי ריגול: מי צריך את זה?

מוצרי ריגול: מי צריך את זה?

פעם היינו רגילים לראות מרגלים רק בסרטים, אבל בעידן של היום כל אדם יכול להיות בין רגע למרגל, עם מרגלים שמהם הורים לילדים קטנים שנמצאים בגן או מרגלים שהם חוקרים פרטיים שהשירותים שלהם נעשה יותר ויותר בדרישה בעידן שבו הרבה מאוד אנשים יכולים לבצע מעשה לא תקין, ובין כל אלה לא בהכרח הצעד הראשון בעת החשד שעלה תתקיים הפניה אל עבר החוקרים של המשטרה. דבר זה הוליד שלל רחב של מוצרי ריגול שזמינים לרכישה ואף להשכרה, עם מקומות שבהם אפיו ניתן לבצע את הרכישה הזו אונליין, בצורה הכי נוחה.

מוצרי ריגול לאדם הפרטי

כאשר חשדות עולות יכולים לעשות אחד משני דברים, או לפנות אל בלש אשר חוקר את העניין ומבצע שימוש ביכולות ובכלים של הבילוש שקיימים לרשותו או לפנות אל חנות שממנה יכולים לרכוש פריטי בילוש ולבצע ריגול באופן עצמאי למדי. מי כבר יכול לרצות לרכוש לעצמו מכשירי הקלטה זעירים לשם ריגול? אדם אשר חושד כי בצעו מעשה לא תקין בגן הילדים מי מבין אנשי הצוות, או כשאר ישנו אדם אשר חושד כי המטפל שנמצא בין כותלי ביתו הוא כזה שכלפיו גם עולה החשד לביצוע של טיפול לא ראוי, ואולי אף התעללות בחסר ישע. התקנה של מוצר ריגול כמו מצלמה נסתרת WIFI מאפשרת להבין את המתרחש ולהתקדם הלאה לפי המידע שהתגלה.

מוצרי ריגול לשעת מעקב מקצועי

האופציה הנוספת עבור שימוש במוצרי ריגול היא כאמור עבור אנשי מקצוע, חוקרים ובלשים אשר מבצעים את הפעולה הזו של ריגול אם בתור עובדים של חברה פרטית גדולה או בתור בלשים של המשטרה אשר עובדים בצורה מוסווית. אצל החברות הפרטיות ניתן לראות אנשים אשר נשלחים מטעם חרת ביטוח על מנת לרגל אחר אנשים אשר תובעים את חברת הביטוח, ומטעם של חברת חקירות ניתן לראות כי נשלחים חוקרים על מנת לעקוב אחר אדם אשר אולי חשוד בביצוע של מעשה ניאוף על ידי האישה אשר מעוניינת לשים את החשדות בצד ולהקדם מתוך ידיעה ברורה לכל מה שמתרחש מתחת לאפה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורות חיים לעורך דין – פשוט עושים שימוש בתבניות מוכנות
אתם לא צריכים לשבור את הראש כשמגיע הרגע שבו אתם מנסים לעצב את קורות החיים שלכם. מנסים להתקבל למשרד...
קרא עוד »
דצמ 30, 2021
איך מבררים זכאות לפיצויים מגרמניה
בהתאם לחוק השילומים שנחתם מול גרמניה וישראל, זכאים ניצולי שואה לסכום כספי שיהווה פיצויים מגרמניה בשל...
קרא עוד »
אפר 28, 2020
נזקי הצפה, את מי תובעים?
הצפת מים היא מקרה חמור שגורר בעקבותיו נזקים מהותיים מאוד. זה יכול לפגוע במבנה, בשלד שלו ובכל מה שקיים...
קרא עוד »
אוק 29, 2019