מה עושה מגשר גירושין

מגשר מקצועי עבור תהליך גישור לגירושין הם סוג של שירות שניתן להשתמש בו כדי לגשר על הפער בין בני זוג שנמצאים בתהליך גירושין. מגשרים מקצועיים נועדו לסייע להבטיח ששני הצדדים יקבלו חלק שוויוני מהנכסים והחובות, כך שכל אחד מבני הזוג יוכל להתקדם בחייו בצורה בטוחה כלכלית. 

מגשרים טובים מהווים כר כלכלי לשני הצדדים, מאפשרים להם להימנע ממשא ומתן קשה על עניינים כספיים ומאפשרים להם להתמקד בשיקום חייהם לאחר הגירושין.

מה צריך לדעת על מגשר גירושין? 

מגשר גירושין הוא איש מקצוע המשמש לנהל תהליך חלוקת הנכסים בין שני צדדים במהלך גירושין. זוהי דרך להבטיח ששני הצדדים יקבלו את חלקם ההוגן מהעושר שנצבר במהלך הנישואין. איש מקצוע זה יוכל לעזור לוודא שכל צד מקבל את המגיע לו ושכל חילוקי דעות יטופלו בצורה הוגנת. 

ייעוץ ושירות כזה הוא גם חלק חשוב בהגנה על העתיד הכלכלי של האדם לאחר גירושין. באמצעות אנשי מקצוע טובים שני הצדדים יכולים לוודא שהם מקבלים את חלקם ההוגן ולתכנן את עתידם בהתאם.

בכל הנוגע לחלוקת רכוש בין בני זוג, מגשר גירושין מספק הזדמנות לשני הצדדים לשמור על אורח חייהם במהלך ואחרי תהליך הגירושין. זה גם מאפשר להם לשמור על נכסיהם ללא פגע ולהימנע מכל הפסדים פוטנציאליים שעלולים לנבוע ממכירת נכסים או חיסול השקעות. על ידי שימוש במגשר גירושין, שני הצדדים יכולים להבטיח שהם מסוגלים לשמור על אורח חייהם מבלי לדאוג לכלכלתם בתקופה קשה זו.

פנייה אל מגשר הפכה צורה פופולרית יותר ויותר של יישוב סכסוכים אלטרנטיבי עבור זוגות המעוניינים להתגרש. זהו תהליך המסייע לבני זוג להגיע להסכמה על תנאי הגירושין מבלי לעבור את מערכת המשפט המסורתית. תהליך זה כרוך בשימוש של צד שלישי ניטרלי, המכונה 'מגשר', שיכול לעזור להקל על התקשורת בין שני הצדדים ולהבטיח שכל הנושאים מטופלים בצורה ידידותית. 

צרו קשר עם גשר גירושין>>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו״ד לדיני עבודה – תמצו את הזכויות שלכם במקום העבודה
יש לא מעט מקרים שיכולים להתעורר במקום העבודה ולהוביל לסכסוך בין המעסיק למועסק, וכפועל יוצא קורה...
קרא עוד »
מאי 30, 2022
העסקת מומחה זר – מה הדרך הנכונה להעסקתם?
ישנם בארץ לא מעט מומחים זרים הבאים לכאן לשם עבודה. כאן נכתוב על העסקת מומחה זר - מה הדרך הנכונה...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
ייעוץ זוגי
ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד. זה לא רק לזוגות אלא גם להרבה אנשים אחרים. ייעוץ זוגי הוא שירות נפוץ...
קרא עוד »
ספט 06, 2022