3 דברים שחשוב לדעת על ייפוי כוח מתמשך

טיפול בייפוי כוח מתמשך, פירושו לענות על צרכיו של אדם במשך תקופה מתמשכת שעליה קובע בית המשפט. בסיבות שונות, קביעה זו היא הכרחית לאנשים שרוצים בזה או שעל כך החליט בית המשפט. עורך דין ייפוי כוח מתמשך בראשון לציון יוכל לסייע לכם בעת הצורך בנושא זה.

3 דברים שחשוב לדעת על ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח, יכול לבוא כהסעה לפגישות, ניהול תרופות של אדם, השלמת מטלות הבית או עזרה בהתמודדות עם הפעילויות היומיומיות שלהם. אבל לעתים, זה יכול להיות גם ניהול הכספים שלהם ודברים הקשורים לזה.

  • מסמכי ייפוי כוח 

ייפוי כוח בא כמסמך משפטי, המאפשר למנהל למנות סוכן שיפעל עבורו במידה ויאבדו את כושר עבודתו או כתוצאה מכך שהמנהל לא יוכל להיות במקום הנצרך באופן פיזי. 

מייפה הכוח (קראו בהרחבה באתר benyair-law.co.il), צפוי להציב את האינטרסים של המנהל לפני האינטרסים שלו, ולכן חשוב לבחור אדם מהימן ומתאים. ישנם סוגים רבים של החלטות שניתן לתת לייפוי כוח של אדם מסוים.

  • קבלת החלטות פיננסיות

ייפוי כוח כלכלי: במצב זה, הסוכן יוכל לבצע כמעט כל פעולה כמנהל, כמו פתיחת חשבונות פיננסיים וניהול כספים אישיים. הסדר ייפוי כוח כלכלי, מסתיים כאשר המנהל מבטל את ייפוי הכוח.

הסדר זה מייעד אדם אחר לפעול מטעמו של המנהל או כל אדם שרוצה שיבצעו בשמו סידורים שונים כיוון שאינו יכול לעשות אותם בעצמו.

  • ייפוי כוח מיוחד או מוגבל

במקרה זה, למייפה הכוח יש סמכויות ספציפיות המוגבלות לאזור מסוים. דוגמה לכך היא ייפוי כוח המעניק לאדם סמכות למכור בית או מקרקעין אחר. 

ההשלכות של טעויות במקרים כאלה, קשות מאוד ולכן חשוב לבחור את האדם המתאים לניהול הכלכלי שלכם וכמובן בכל מה שקשור לחתימות על מסמכים ואישורים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך קובעים תור לדרכון אמריקאי?

הנפקת דרכון אמריקאי, זה לא התהליך הכי פשוט שעברתם, אז התכוננו להרבה בירוקרטיה. אם אתם רוצים לעבור את התהליך כולו מהר ככל האפשר, ביעילות ובזריזות,

קרא עוד»