עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא פשוטות אלה. במאמר זה, נרצה להביא לכם כמה הסברים מעניינים שילמדו אתכם כיצד תוכלו להתמודד עם אובדן כושר עבודה.

עורך דין אובדן כושר עבודה

אדם שאיבד את כושר העבודה שלו, זכאי לאי אילו הטבות מס, תשלומי ביטוח לאומי ופיצויים מהמדינה. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת רגע לפני שאתם פונים לכיוון הבית שלכם ומסיימים את העבודה שלכם.

עורך דין אובדן כושר עבודה, יידע לטפל בבעיות הכרוכות בכך והוא יסייע לכם להתמודד עם הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בטיפול בנושאים אלה.

מדוע לשכור עורך דין לאובדן כושר עבודה ולנכות?

הסיבה החשובה ביותר שעליכם לשכור את שירותיו של עורך דין כפיר דיין דובב שיעזור במקרה נכות ואובדן כושר עבודה, היא שסיכוייכם לקבלת מענקים וכספים ופיצויים, מוגברים באופן משמעותית. 

אמנם נכון שיש אנשים שמגישים בקשה זו לבד, אך הסטטיסטיקה מראה כי הביטוח הלאומי נוטה יותר לאשר מועמד המיוצג על ידי יועץ משפטי מאשר מי שאינו עושה כך.

עו"ד כושר עבודה

החל מהפנייה הראשונית ועד לרמת השמיעה ומעבר לכך, עורכי דין לאבדן כושר עבודה, מבינים כיצד להציג מקרה זה באור הנוח ביותר ללקוחותיהם. 

בבקשה הראשונית, עורך הדין שלכם יכול להציע ייעוץ לגבי "תאריך ההתחלה" לכאורה של הנכות שלכם, ולטעון שמצבכם עומד באחת מהליקויים המפורטים לקבלת מענקים ופיצויים.

עורך דין מיומן ומקצוען

כל בעיה שיש לכם ברשלנות רפואית, אובדן כושר עבודה או נכות, חשוב מאוד שתיקחו את עורך הדין הטוב ביותר לנושאים אלו. כך, תקבלו את הפיצויים שלכם באופן מהיר ומקובל – גם אם עלות העו"ד יקרה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי
ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד. זה לא רק לזוגות אלא גם להרבה אנשים אחרים. ייעוץ זוגי הוא שירות נפוץ...
קרא עוד »
ספט 06, 2022
עברתם ניתוח פלסטי ומשהו השתבש? מה אפשר לעשות
פנייה אל מנתח פלסטי מתקיימת בשל שתי סיבות עיקריות - הראשונה מטרתה לשפר מראה של איבר מסוים בגוף,...
קרא עוד »
נוב 02, 2019
העסקה של עובד זר ללא היתר – אלו העונשים הצפויים בחוק
החוק בישראל קובע איסור חד משמעי על העסקה של עובד זר ללא היתר. אם אתם העסקתם בידיעתכם או שלא בידיעתכם...
קרא עוד »
נוב 04, 2021