תאונות עבודה: למי כדאי לפנות מיד לאחר מכן?

במידה ואתם עוברים תאונת עבודה, חשוב לדעת למי לפנות. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שהמעסיק שלך יודע על התאונה. זה כולל לומר להם אם אתה זקוק לטיפול רפואי או אם התאונה גרמה נזק כלשהו לרכוש החברה.

תאונת עבודה יכולה לקרות לכל אחד בכל עת. חשוב לדעת מה לעשות אם נפצעת וכיצד לקבל את הטיפול הרפואי המתאים. אם נפצעת וזקוקה לעזרה, פנה מיד לשירותי החירום. אם זה לא מקרה חירום, אבל אתה עדיין פצוע, אז יש לפנות למעסיק שלך לקבלת ייעוץ כיצד להמשיך.

תאונות עבודה הן מציאות מצערת של עולם העבודה. למרות שהם יכולים להיות מפחידים, חשוב לדעת למי לפנות ואיך להמשיך. אם נקלעת לתאונת עבודה וזקוקה לטיפול רפואי, עליך לפנות תחילה למעסיק שלך. הם יכולים לעזור לך עם השלבים הבאים וגם יוכלו לספק כל מידע נוסף על התאונה.

תאונות עבודה קורות לעתים קרובות יותר ממה שאנחנו חושבים. אם נקלעתם לתאונת עבודה, חשוב שתדעו למי לפנות. עליך לפנות למעסיק או לממונה שלך, למינהל הבטיחות והבריאות בעבודה, ולמשטרה במידת הצורך.

למי לפנות במקרה של תאונה? 

ישנם שלושה סוגים של אנשים שאתה צריך לפנות אליהם: המעסיק שלך, המבטח שלך והמשטרה.

האדם הראשון שעליך לפנות אליו הוא המעסיק שלך מכיוון שהם יצטרכו לדעת על האירוע בהקדם האפשרי. הם צריכים לדעת מה קרה והאם זה נגרם על ידי צד שלישי או תקלה בציוד.

האדם השני שעליך לפנות אליו הוא המבטח שלך מכיוון שאם הפציעה חמורה מספיק, הם יוכלו לתת פיצוי על הפציעה או המחלה.

האדם השלישי שאליו כדאי לפנות הוא המשטרה אם הייתה פציעה או מוות בעבודה עקב תאונה, אך לא אם זה נבע מסיבות טבעיות כמו התקף לב או שבץ מוחי.

במקרה של תאונת עבודה, עליך לפנות למחלקת משאבי אנוש של חברתך או לשירותי החירום המקומיים.

פרטים באתר: https://www.mt-law.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך לבחור חברה לייעוץ עסקי?

חברות ייעוץ עסקי מספקות שירות שעוזר לעסקים לצמוח ולהרחיב את העסק שלהם. זו הסיבה שהם היו כל כך פופולאריים בשנים האחרונות. חברות ייעוץ עסקי קיימות

קרא עוד»

עורך דין הסדרי נושים

הסדר חוב הוא הסדר שבו לעתים החייב מסכים לשלם פחות ממה שהוא חייב בתמורה להקלה מהלחץ הכלכלי והחזר מהיר יותר. זה יכול להיקרא גם "הסדר

קרא עוד»