5 מקרים בהם חובה לקבל ייעוץ של עורך דין תעבורה

המצב בכבישים במדינת ישראל לא טוב בכלל! יש לא מעט אנשים שנוהגים בנהיגה במהירות מופרזת יש נהגים אשר עוברים על החוק, מבצעים עבירות תנועה, פוגעים ודורסים בני אדם ובעלי חיים, וכן לפעמים נראה שהדברים יוצאים משליטה.

 

אם ביצעתם עבירת תנועה או עבירת תעבורה וכעת אתם מסובכים עמוק בתוך מערכת המשפט והחוק –  חשוב שתדעו מתי תצטרכו עזרה של עורך דין אליאס סיילס. אז מתי נזדקק לעורך דין כזה הנה חמישה מקרים בהם יש לפנות אל משפטן מיומן בתחום התעבורה:

1. הגשת כתב אישום – אם הוגש נגדם כתב אישום בגין כל עבירה פלילית או עבירה תעבורה שהובילה לפגיעה בבני אדם בסביבה או ברכוש, חשוב שיהיה לצידכם עורך דין תעבורה שיוכל לסייע לכם בשימוע ובהתנהלות שלכם מול בית המשפט.

2 .תאונת פגע וברח – במקרים של תאונת פגע וברח חשוב לא להסתתר אלא להגיע מיד אל עורך דין לבקש ממנו סיוע וליווי בעת חקירה בתחנת המשטרה.

3. שלילת רישיון – במידה והרישיון שלכם נשלל חשוב שאיש מקצוע בתחום התעבורה יוכל לסייע לכם להחזיר את הרישיון ולעשות זאת במהירות דרך הצינורות המקובלים.

נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול – לצערנו לא מעט נהגים ישראלים נתפסים כשהם כשהם נוהגים תחת השפעת סמים ואלכוהול. במידה ואתם מואשמים בעבירה  כזאת פנוי למשפטן מנוסה שיעזור לכם להיחלץ מהמצב על הצד הטוב ביותר.

סיוע בהתמודדות עם עבירות בתחום התחבורה – העזרו בעורך דין תעבורה בכל מקרה שהגיע לבית המשפט החל מעבירת סמים או אלכוהול עד תשלום כנס גדול במיוחד. גם במקרה של מעצר או עיכוב בתחנת משטרה – חשוב לפנות לעורך דין תעבורה איכותי ומקצועי שילווה אותכם לאורך כל הדרך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תביעת סיעוד

תביעת סיעוד

תביעת סיעוד היא ערוץ משפטי פרטי חיוני מאד למבוטחי חברת הביטוח הפרטיות. אם יש לכם ביטוח סיעודי מחשש לתאונת דרכים או תאונת עבודה, מחלת מקצוע

קרא עוד»