עברתם ניתוח פלסטי ומשהו השתבש? מה אפשר לעשות

רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

פנייה אל מנתח פלסטי מתקיימת בשל שתי סיבות עיקריות – הראשונה מטרתה לשפר מראה של איבר מסוים בגוף, והשנייה לשקם איברים שנפגעו – כמו בשל כוויות, שד שנכרת, חסימה במחיצות האף וכדומה. בכל מקרה, המטרה בניתוח פלסטי נעשית בדרך כלל על מנת לשפר את המראה החיצוני, בעוד שלעיתים ישנן סיבות אחרות כמו שיפור איכות החיים ובריאות הגוף, באמצעות ניתוח כזה או אחר.

קצת אודות ניתוח פלסטי – פרוצדורה בטוחה בדרך כלל

פרוצדורה פלסטית אשר קיימת כבר עשרות שנים ומיושמת על ידי מנתחים מקצועיים, אינה אמורה להשתבש בדרך כלל והיא נעשית על הצד הבטוח ביותר. פרוצדורה כזאת כוללת אבחון איברי הגוף שיש לנתח ובניית תכנית עיצוב באמצעות הרופא המנתח והמטופל. לאחר הבנת הצרכים ובחירת גודל, מבנה, צורה ושאר קריטריונים שיובילו את המנתח הפלסטי – יערך הניתוח בהרדמה, תוך הוספת שתלים: שינוי מבנה עצמות: מתיחה והרמת העור: כמו גם שאר פרוצדורות קיימות.

עם זאת, לעיתים בעת הניתוח משהו יכול להשתבש כמו בעיה בהרדמה שגרמה לנכות או לשיתוק. הרדמה שלא בוצעה נכון וגרמה לחלילה מוות. עיוות משמעותי באיבר המנותח. שיבוש במהלך הניתוח שהוביל לתוצאות שאינן ראויות וכדומה. מקרים כאלה ידועים כרשלנות רפואית, וחשוב לדעת כי הם נדירים אך בהחלט דורשים פיצוי!.

תביעת רשלנות רפואית לניתוח פלסטי

למרות שמרבית האנשים שעוברים ניתוחים פלסטיים יוצאים מרוצים מהפרוצדורה, ישנם מקרים בהם הדברים משתבשים. במקרה ואכן משהו השתבש – יש למצוא עורך דין רשלנות רפואית כמו עורך דין שלומי וינברג אשר יעזור לכם להבין האם יש עילה לתביעה. לאחר ההבנה, ולאחר שעורך הדין ייעץ ילווה וינחה אתכם בהתנהלות – הוא יורה לכם אודות המסמכים שיש לאסוף, ראיות ותכתובות. בכך תוכלו לתבוע את הגורם המטפל והרשלני. לאחר מכן ובעת דיון בבית המשפט, תוכלו לקבל סכום פיצויים מספיק לתיקון הטעות ופיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לכם.

לסיכום, אם יש לכם אפילו חשד קל ביותר שנגרמה רשלנות רפואית בעת הניתוח פלסטי – חשוב לפנות למשרד עורכי דין טוב ולקבל תשובות וייעוץ נכון ומקצועי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד גביית חובות, לצאת מהבוץ בקלות
עורך דין לגביית חובות הוא האחראי לגביית חובות לחברה או לאדם פרטי. הם צריכים לחקור ולגלות את כל הדרכים...
קרא עוד »
פבר 20, 2023
לא צריך לצאת מהבית החזר מס הכנסה באינטרנט
כיום העולם כולו הפך לדיגיטלי ובקשה להנחות שונות שבעבר היה צורך להתרוצץ על מנת להשיג מסמכים שונים...
קרא עוד »
ינו 25, 2021
עורך דין ביטוח – תקבלו עזרה בהגשת התביעה
נאלצים להתמודד עם מצב של אובדן כושר אבודה בשל תאונה שעברתם? כדי להגיש תביעה מול חברת הביטוח בצורה...
קרא עוד »
יונ 28, 2021