עברתם ניתוח פלסטי ומשהו השתבש? מה אפשר לעשות

פנייה אל מנתח פלסטי מתקיימת בשל שתי סיבות עיקריות – הראשונה מטרתה לשפר מראה של איבר מסוים בגוף, והשנייה לשקם איברים שנפגעו – כמו בשל כוויות, שד שנכרת, חסימה במחיצות האף וכדומה. בכל מקרה, המטרה בניתוח פלסטי נעשית בדרך כלל על מנת לשפר את המראה החיצוני, בעוד שלעיתים ישנן סיבות אחרות כמו שיפור איכות החיים ובריאות הגוף, באמצעות ניתוח כזה או אחר.

קצת אודות ניתוח פלסטי – פרוצדורה בטוחה בדרך כלל

פרוצדורה פלסטית אשר קיימת כבר עשרות שנים ומיושמת על ידי מנתחים מקצועיים, אינה אמורה להשתבש בדרך כלל והיא נעשית על הצד הבטוח ביותר. פרוצדורה כזאת כוללת אבחון איברי הגוף שיש לנתח ובניית תכנית עיצוב באמצעות הרופא המנתח והמטופל. לאחר הבנת הצרכים ובחירת גודל, מבנה, צורה ושאר קריטריונים שיובילו את המנתח הפלסטי – יערך הניתוח בהרדמה, תוך הוספת שתלים: שינוי מבנה עצמות: מתיחה והרמת העור: כמו גם שאר פרוצדורות קיימות.

עם זאת, לעיתים בעת הניתוח משהו יכול להשתבש כמו בעיה בהרדמה שגרמה לנכות או לשיתוק. הרדמה שלא בוצעה נכון וגרמה לחלילה מוות. עיוות משמעותי באיבר המנותח. שיבוש במהלך הניתוח שהוביל לתוצאות שאינן ראויות וכדומה. מקרים כאלה ידועים כרשלנות רפואית, וחשוב לדעת כי הם נדירים אך בהחלט דורשים פיצוי!.

תביעת רשלנות רפואית לניתוח פלסטי

למרות שמרבית האנשים שעוברים ניתוחים פלסטיים יוצאים מרוצים מהפרוצדורה, ישנם מקרים בהם הדברים משתבשים. במקרה ואכן משהו השתבש – יש למצוא עורך דין רשלנות רפואית כמו עורך דין שלומי וינברג אשר יעזור לכם להבין האם יש עילה לתביעה. לאחר ההבנה, ולאחר שעורך הדין ייעץ ילווה וינחה אתכם בהתנהלות – הוא יורה לכם אודות המסמכים שיש לאסוף, ראיות ותכתובות. בכך תוכלו לתבוע את הגורם המטפל והרשלני. לאחר מכן ובעת דיון בבית המשפט, תוכלו לקבל סכום פיצויים מספיק לתיקון הטעות ופיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לכם.

לסיכום, אם יש לכם אפילו חשד קל ביותר שנגרמה רשלנות רפואית בעת הניתוח פלסטי – חשוב לפנות למשרד עורכי דין טוב ולקבל תשובות וייעוץ נכון ומקצועי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין מסחר – מה הוא מציע לכם?

עורכי דין מסחריים הם עורכי דין המטפלים בהיבטים המשפטיים והמשפטיים של עסקאות מסחריות. לעתים קרובות הם נקראים לייעץ ללקוחותיהם בנושאים כמו ממשל תאגידי, חוזים, זכויות

קרא עוד»

בודק שכר – כל מה שחשוב לדעת

בדיקת שכר היא מקצוע הכרוך בבדיקת נכונות נתוני השכר. מאמר זה מספק תובנות כיצד אתה יכול להפוך למומחה בתחום זה ולהרוויח שכר מחיה עם המיומנויות

קרא עוד»