עורך דין תאונות אופניים חשמליים

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר זקוקים לשירותיו של עורך דין תאונות אופניים חשמליים. כל אחד שייצא היום לרחוב, יראה כי כמות האופניים החשמליים רק הולכת וגדלה, היות ואנשים רבים מגלים את היתרונות הרבים הגלומים בהם. מדובר ללא ספק על אחד מפתרונות התחבורה הנוחים ביותר עבור כל אדם שחי בעיר, היות והם אינם מצריכים לעמוד בפקק או לחילופין, לחכות לתחבורה ציבורית. לכן כל מי שמעוניין להגיע בקלות ובמהירות ממקום אחד למשנהו, יעדיף לרוב להשתמש באופניים חשמליים במטרה לחסוך לעצמו זמן ועצבים מיותרים. אך הבעיה היא שרוב הערים אינן מיועדות לרוכבי אופניים, דבר שמכריח את הרוכבים לרכב על הכביש או על המדרכה. כתוצאה מכך, מתרחשות לא מעט תאונות דרכים המערבות הולכי רגל או לחילופין, רכבים.

מדוע כדאי לפנות למשרדו של עורך דין תאונות אופניים חשמליים לאחר תאונה?

חשוב להבין כי רוב רוכבי האופניים החשמליים אינם מחזיקים בביטוח שיוכל לכסות אותם במקרה של פציעה או תאונה, דבר שמשאיר אותם ללא כיסוי ביטוחי למקרה חירום. לכן במקרה של תאונת דרכים כמו תאונת קורקינט חשמלי למשל, חשוב לפנות בצורה מידית לעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת להבין מה ניתן לעשות במצב הקיים. כדאי לדעת למשל, כי ישנו חוק המיועד עבור נפגעי תאונת דרכים, אשר קובע פיצוי עבור כל אדם שנפגע על ידי רכב מנועי, ללא שום חשיבת למרכיב האשמה בתאונה. כלומר, בעל הרכב אשר פוגע ברוכב האופניים, מחויב לשלם לו פיצויים, גם אם התאונה התרחשה באשמת רוכב האופניים עצמו. אך במידה ורוכב האופניים פוגע בהולך רגל, הוא אינו מחויב לפצות אותו היות והאופניים אינם נחשבים לרכב מנועי. מצד שני, רוכב האופניים חשוף לתביעה נזיקית שעלולה להגיע למאות אלפי שקלים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא פשוטות אלה. במאמר זה, נרצה להביא לכם

קרא עוד»