עו"ד תאונות עבודה – מתי אנחנו ניעזר בו

עו"ד תאונות עבודה

כמעט מדי יום, אנחנו יכולים לשמוע ולקרוא על אנשים שעוברים תאונות עבודה. בדרך כלל, אל התקשורת מגיעות אך ורק הידיעות הגדולות, דיווחים על תאונות משמעותיות, בין אם כאלו שיש בהם הרבה פצועים או הרבה הרוגים, לא עלינו, ובין אם מדובר בתאונות בעלות ערך ציבורי נרחב.

אך כפי שאנחנו יודעים ויכולים להעריך, יש לא מעט תאונות עבודה קטנות יותר, כאלה שאינן מגיעות לתקשורת, אף על פי שהן מאוד משמעותיות למי שעובר אותן.  כל מי שחווה אותנו, יכול בהחלט להתמודד עם בעיות פיזיות, נפשיות ובעיות אחרות שיכולות להשפיע עליו כאן ועכשיו, וכן מעבר לזה.

אם חס וחלילה אנחנו חווים תאונת עבודה, הרי אחד הדברים הראשונים שעלינו לעשות, זה לשכור את שירותיו של עורך דין תאונות עבודה, על מנת שנוכל לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. כלומר, נוכל להגיש תביעה נגד חברת הביטוח, נגד המוסד לביטוח לאומי וכן נגד מקום העבודה עצמו.

מתי אנחנו ניעזר בעו"ד תאונות עבודה

ברמת העיקרון, תמיד. בכל מצב בו עברנו תאונת עבודה, הרי שעלינו להיעזר בעורך דין שיוכל לייצג אותנו, בין אם זה מול הרשויות השונות ובין אם זה מול המעסיקים שלנו. אסור לנו לוותר על הייצוג שלו, שכן בכך אנחנו עלולים לוותר על זכויות מסוימות שמגיעות לנו, ואנחנו לא בהכרח יודעים עליהן.

עו"ד תאונות עבודה כמו עו"ד אורי בוים ידע לייצג אותנו בצורה נאמנה, מקצועית, מסורה, זאת על מנת שאנחנו נוכל לקבל את כל התנאים שמגיעים לנו, ליהנות מכל הזכויות שמגיעות לנו, והוא יוודא שבסופו של דבר תהליך, אנחנו נהנה מפיצוי כספי כפי שמגיע לנו, על מנת שנוכל לטפל בעצמנו, לכלכל את בני המשפחה שלנו ואותנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לתבוע דיבה, או לא לתבוע דיבה? זו השאלה
תביעת דיבה היא תביעה לגיטימית המעוגנת בחוק, אלא שקשה לדעת בהרבה מקרים האם יש עילה לתבוע דיבה או...
קרא עוד »
מאי 25, 2021
באילו מקרים חשוב לקחת מנהל עזבון?
ניהול עזבון נדרש כאשר היורשים אינם יכולים לנהל או לחלק ביניהם אותו בעצמם מסיבות שונות. לעיתים, עקב...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
עורך דין מסחר – מה הוא מציע לכם?
עורכי דין מסחריים הם עורכי דין המטפלים בהיבטים המשפטיים והמשפטיים של עסקאות מסחריות. לעתים קרובות הם...
קרא עוד »
נוב 13, 2022