ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד. זה לא רק לזוגות אלא גם להרבה אנשים אחרים. ייעוץ זוגי הוא שירות נפוץ בכל המדינות. אבל לא תמיד קל למצוא את היועץ המתאים לך.

הקשר בין בעל ואישה הוא גורם חשוב בכל משפחה. אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה שעלינו לקיים מערכת יחסים טובה עם בן הזוג שלנו. ישנם גורמים רבים שמשפיעים על מערכת היחסים שלך עם בן / בת הזוג כולל סגנון תקשורת, ניהול זמן, כבוד ועוד. בואו נדון בגורמים הללו והשפעתם על חיי האהבה שלנו. . מערכת יחסים טובה עם בן/בת הזוג שלך מושפעת מגורמים מרכזיים המשפיעים על חיי האהבה.

למשל סגנון תקשורת: תקשורת חשובה לנו מאוד כשאנחנו רוצים להיות מאושרים וליהנות מהחיים. כיום, רוב האנשים מעדיפים לשלוח הודעות טקסט ולדבר במקום לדבר פנים אל פנים. זה יכול לפגוע ביחסים בין בעל ואישה.

האם אפשר להסתדר בלי ייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי הוא נושא חשוב בחיינו, אבל זה לא משהו שאנחנו יכולים להתמודד בקלות לבד. זה דורש הרבה זמן ומאמץ לטפל בתהליך הייעוץ עם אדם שחולק את אותם ערכים כמונו. אפשר לדון בנישואים ברמה מאוד עמוקה עם מישהו שיש לו אותם ערכים כמוך. במקום לדבר רק על מין ונישואים באופן כללי, אפשר לקיים דיון בנושאים חשובים שיהיו סביב חייכם כמו הורים, עבודה או מערכות יחסים אחרות. לוקח זמן ומאמץ לדון בדברים האלה.

ייעוץ זוגי עם מטפלת כמו למשל נעמה רגב ,הוא תהליך של עזרה לזוגות לפתור את בעיותיהם. שיטת הייעוץ הזוגי הנפוצה ביותר היא גישת ה"נהל את עצמך", שבה זוגות מודרכים בתהליך של יצירה והטמעה של מערך יעדים עבור עצמם. זה עשוי לכלול הגדרת יעדים עבור הכספים שלהם, תקשורת, מערכת יחסים מינית ונושאים אחרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעות סיעוד – מה זה בעצם
אחד המצבים הקשים ביותר שאנחנו יכולים לעמוד בפניהם, הוא מצב בו ההורים שלנו או קרובי משפחה אחרים מגיעים...
קרא עוד »
פבר 19, 2020
העברת דירה ללא תמונה – יש תקופת צינון
חושבים על האפשרות של העברת דירה ללא תמונה וזאת כדי להימנע מתשלום של מס שבח? דעו לכם כי נחקק חוק בנושא...
קרא עוד »
אוג 18, 2021
כרטיסי הביקור המובילים בישראל למשרדי עריכת דין
אם אתם מחפשים אחר כרטיסי ביקור עבור משרד עריכת דין תרצו לשים לב כי אתם בוחרים באחד שיגיע עם עיצוב...
קרא עוד »
ספט 29, 2021