נזקי הצפה, את מי תובעים?

נזקי הצפה

הצפת מים היא מקרה חמור שגורר בעקבותיו נזקים מהותיים מאוד. זה יכול לפגוע במבנה, בשלד שלו ובכל מה שקיים בתוך המבנה. אמנם ככל שנטפל בהצפה באופן יעיל ומהיר יותר, נוכל להפחית סיכונים. אבל בין כך ובין כך – נזקים יהיו. ותמיד יהיה צורך לבצע ייבוש יסודי של המקום, לפנות רהיטים שניזוקו וספגו מים, לטייח ולצבוע מחדש את הבית ולרכוש מחדש את התכולה שניזוקה בגין ההצפה.

מי יכסה את העלויות הללו?

בכל מקרה בו אנשים ניזוקים כתוצאה מגורם כלשהו, הם יכולים לחפש את הזכאות שלהם לקבל פיצויים בגין המקרה, קראו בנושא באתר http://www.sultanlaw.co.il. אמנם לא בכל מקרה יש זכאות כזו, ולא בכל סיטואציה יוכל התובע לקבל פיצויים. אבל במקרים רבים הוא בהחלט יוכל לקבל את המגיע לו. כך זה גם כאשר מדובר על מקרים של הצפה. מים הציפו את המבנה? הרטיבו את הבית או את המשרד? זקוקים לבצע שיפוץ? במקרים רבים ניתן לתבוע ולקבל פיצויים.

לתבוע את חברת הביטוח שלכם

כל מבנה מבוטח יוכל להגיש תביעה מחברת הביטוח שמבטחת את הבית. מדובר על בתים, משרדים, בתי עסק ומפעלים. כל אלו עלולים להינזק כתוצאה מהצפה. במידה ואכן ארע נזק שכזה יהיה צורך לבדוק את מי אפשר לתבוע ומי הוא הגוף שמבטח אתכם במקרה של הצפה. במקרים רבים זו חברת ביטוח שלכם. חברה שאתם משלמים לה בכל חודש את דמי הביטוח והיא זו שתעמוד לימינכם בעת שאתם מוצאים את עצמכם ניזוקים בגין הצפה. אם כי לפי מקור המים והגורם להצפה יהיה צורך לבחון אפשרויות אחרות של תביעה.

עורך דין מומחה לבחינת המקרה

במידה ואתם מתמודדים עם נזקי הצפה ואינכם יודעים אל מי ניתן לפנות בעניין תביעה לקבלת פיצויים, ההמלצה תהיה לפנות אל עורך דין מומחה בתחום נזקי הצפות. בחינה מעמיקה של המקרה, בדיקת הפרטים כולם תוך רישום מדוקדק של סך הנזקים יוכל להוביל אתכם לקבלת החלטה נכונה. החלטה זו תכלול פנייה אל הגוף המבטח שאמור לכסות את הנזקים ולשלם לכם את הפיצויים בגין הנזק.

> בדקו איך קשורה המפקחת על בתים משותפים למקרה שלכם

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי אפשר לעתור לבג"צ
בית המשפט הגבוה הוא בית משפט לערעורים בישראל, זהו ערכאת הערעור האחרונה לכל התיקים האזרחיים, התיקים...
קרא עוד »
אוק 12, 2022
כרטיסי הביקור המובילים בישראל למשרדי עריכת דין
אם אתם מחפשים אחר כרטיסי ביקור עבור משרד עריכת דין תרצו לשים לב כי אתם בוחרים באחד שיגיע עם עיצוב...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
מהי הדרך לקבלת אזרחות?
מדינת ישראל מאפשרת קבלת אזרחות ישראלית על ידי מגוון רחב של סיבות, אך סיבות החייבות להיות מוכחות בחוק....
קרא עוד »
מאי 09, 2020