עורך דין דיני חוזים

חוזה זה משהו שמפרט הסכמות בין לפחות שני צדדים החתומים עליו אותו פוגשים בשלל תחומים ומצבים בחיים כמו למשל חוזה לשכירות לדירה למגורים או למשרד, חוזה לקנייה או מכירת דירה, חוזה בין שותפים עסקיים, חוזה עבור פרויקט של תמ"א 38, חוזים בתחומי העבודה, בין חברות ועוד.

מה עושה עורך דין דיני חוזים

למעשה כל חוזה שנערך בין שני גורמים או יותר צריך להיכתב בהתאם לחוק החוזים של המדינה. עורך דין המתמחה בנושא של חוזים מכיר את חוק החוזים בצורה טובה ויסודית ויודע לוודא כי החוזה אשר נכתב הוא בהתאם לחוק עצמו מלבד ההסכמה בין הצדדים השונים לחוזה. מעבר לנושא של כתיבת החוזה עצמו עורך דין דיני חוזים מייצג לקוחות במקרים של הפרת חוזה וגם תהליך של גישור בנושאים שונים בין עסקים.

למה כדאי לפנות לעורך דין לצורך הכנת חוזה

אמנם לעיתים נראה שהכנה של חוזה זה דבר פשוט של מה בכך אך חשוב לדעת שחוזה צריך להיות בכפוף לחוק מעבר לכך שהוא צריך להתאים לשני הצדדים החותמים עליו, ולכן לעורך דין המלווה לקוחות בכתיבת החוזה יש תפקיד חשוב אשר כולל בין היתר שמירה על זכויות הלקוח שלו מצד אחד, וסיוע בתהליך הגישור והגעה להסכמות מול הצד השני, הכל בכפוף לחוק. חוזה צריך להיכתב בצורה ברורה ביותר לא נתונה לפרשניות ולהעביר את רוח ההסכמות בין הצדדים.

איך בוחרים את עורך הדין לדיני חוזים

בחירה של עורך דין דיני חוזים צריכה לקחת בחשבון כל מיני פרמטרים וגורמים. אחד הגורמים הוא כמובן עורך דין מורשה ובעל הסמכה. דבר שני זה עורך דין אשר יש לו ידע מקצועי וניסיון בנושא של דיני חוזים וכמובן שלא פחות חשוב זה קבלת המלצות מאנשים אשר נעזרו בשירותי עורך הדין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת השכבות: 7 היבטים פחות מוכרים של לימודי פוטושופ
המסע לשליטה ב-Adobe Photoshop, ענק בעולם האמנות הדיגיטלית, חושף לעתים קרובות יותר ממה שהעין יכולה לראות. בעוד...
קרא עוד »
אוג 12, 2023
מה כולל תהליך של רישום בפנקס הקבלנים בישראל?
בישראל, קבלנים מחויבים להירשם בפנקס הקבלנים, המתנהל על ידי משרד המשפטים. רישום חובה לכל קבלן המבצע...
קרא עוד »
פבר 23, 2023
להיפרד לשלום
גירושין הוא הליך משפטי שבאמצעותו אחד מבני הזוג או שניהם מסכימים לסיים את מערכת היחסים ביניהם....
קרא עוד »
נוב 01, 2022