מיהו עורך דין שיכול לסייע להוריכם לקבל את זכיותיהם כניצולי שואה

ניצולי שואה עברו בחייהם טראומה מאוד קשה, טראומה אשר מלווה אותם במשך כל חייהם ועד יומם האחרון. הטראומה הזו משפיעה על ניצולי השואה עצמם וכמובן גם על המעגלים המשפחתיים. כחלק מהכרת ממשלת בגרמניה בזוועות שנגרמו לאותם ניצולי שואה, ולכן היא משלמת פיצויים לניצולי שואה שעומדים בקריטריונים. 

זכויות המגיעות לניצולי השואה

אמנם עברו שנים רבות מאשר התרחשה השואה ומספר ניצולי השואה הולך וקטן כל שנה, אך עדיין ניצולי שואה אשר זכאים לפיצויים שונים בגין הסבל שחוו. משום שיש חוקים שמשתנים, או שיש חוקים חדשים שנחקקים הזכויות של ניצולי השואה לא תמיד ברורות להם או מובנות להם עד הסוף ולעיתים בשל כך הם לא יקבלו את כל הפיצויים והזכויות המגיעים להם. יש דרכים שונות לדעת מה הזכויות המגיעות לאותם ניצולים כאשר אחת הדרכים היא להיעזר בעורך דין מומחה בתחום.

קראן על זכויות לאלמנים של ניצולי שואה >>>

למה כדאי לפנות לעורך דין למיצוי זכויות ניצולי השואה

בשל הזמן הרב שעבר מאז סיום מלחמת העולם השנייה, ובשל השינויים השונים שחלו בחוקים הנוגעים לניצולי השואה, נוצר מצב של חוסר ידע ופעמים רבות פנייה לעורך דין שזו המומחיות שלו, שמכיר את כל החוקים החדשים והישנים, את כל השינויים, את כל העדכונים וכדומה, יצליח לגרום לכך שניצולי השואה יקבלו את מלוא הזכויות המגיעות להם.

איך לבחור עורך דין לליווי בקבלת זכויות עבור ניצולי שואה

יש הרבה מאוד עורכי דין בשוק המתמחים ומכירים תחומים שונים. במקרה של ניצולי שואה, יש חשיבות לבחור עורך דין אשר מתמחה ומכיר את העולם המדובר, אחרת הוא יכול לפספס פסיקות, חוקים והסכמים חדשים אשר מאפשרים לניצולי שואה ולבני משפחתם להיות זכאים לפיצויים שונים לעיתים חדשים ולעיתים הגדלה של פיצויים קיימים משולמים.

צרו קשר עם עו"ד סיבר ווייצקר לקבלת ייעוץ משפטי >>>

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך קובעים תור לדרכון אמריקאי?

הנפקת דרכון אמריקאי, זה לא התהליך הכי פשוט שעברתם, אז התכוננו להרבה בירוקרטיה. אם אתם רוצים לעבור את התהליך כולו מהר ככל האפשר, ביעילות ובזריזות,

קרא עוד»