איך לבחור עורך דין לתאונות עבודה

כשאנחנו עוברים תאונת עבודה, אחד הדברים הראשונים שעלינו לעשות זה לשכור עורך דין שייצג אותנו. כך אנחנו נוכל לדעת בדיוק מה הזכויות שלנו, מה אנחנו צריכים לעשות, מה מותר ומה אסור לנו לומר, וכן הוא ייצג אותנו מול ביטוח לאומי, חברת הביטוח וכן מול מקום העבודה. 

תהליך הייצוג של עורך דין תאונות עבודה, יכול להימשך במשך חודשים ושנים ארוכות. שכן, זה מתחיל בתהליך ייצוג קדם משפטי, ובמידה וזה מוביל למשפט, אחרי שמדובר בתהליך ארוך טווח, שאין לנו מושג מתי וכיצד הוא ייגמר. יכול להיות שאחרי המשפט עצמו, יהיו ערעורים ותהליכים נוספים. 

לכן חשוב לדעת כיצד לבחור עורך דין לתאונות עבודה, על מנת שנוכל ליהנות מייצוג מקצועי ואיכותי, ייצוג שיאפשר לנו לקבל את כל הזכויות שמגיעות לנו על פי חוק. חשוב להדגיש, אף עורך דין לא יכול להבטיח לנו שנקבל את כל מה שאנחנו רוצים, אך עליו לעשות כל מה שנדרש בשביל שכך יהיה 

פרמטרים לבחירת עורך דין

ראשית, אנחנו צריכים לבחור עורך דין על פי הניסיון שלו. מוטב לבחור עורך דין מנוסה כמו חיים הקמן, אשר ייצג בעבר לקוחות במצבים דומים, מאשר לבחור עורך דין שמעולם לא התנסה בסוג כזה של משפטים ואנחנו נהיה הלקוחות הראשונים שלו בתחום. 

שנית, חשוב לבחור עורך דין שיציג בפנינו תוכנית עבודה מקצועית, איכותית, יסביר לנו היטב מה קו ההגנה שלנו תהיה וכיצד הוא מתכוון לפעול בשביל לממש אותה. חשוב לציין, בשביל להוציא תוכנית הגנה לפועל, יהיה עליו להיעזר בצוות מקצועי שיעזור לו. 

שלישית, מאחר ומדובר בתהליך ארוך, יש לבחור עורך דין שיהיה גם זמין עבורנו וגם יהיה לנו איתו כימיה טובה, שנוכל לסמוך עליו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך