עו"ד תמ"א 38 – קווים לדמותו

מתכוונים לבחור בשירותיו של עו"ד תמ"א 38, אך עדיין לא ברור לכם מהם הדברים שאתם צריכים לבדוק על מנת להבטיח שאתם אכן בוחרים באיש מקצוע שיוכל לספק לכם שירות יוצא מן הכלל? זה הרבה יותר פשוט מכפי שנדמה לכם, וכל שנדרש מכם זה לבדוק מספר דברים פשוטים שיוכלו לעזור לכם לבחור נכון ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

  • האם יש לו ניסיון עם תמ"א 38? – השאלה הראשונה והמרכזית שאתם צריכים לבדוק היא האם לעורך הדין שבו אתם מתכוונים לבחור בכלל יש ניסיון בעבודות תמ"א 38. כך תוכלו להבין טוב יותר עד כמה הוא מסוגל לבצע את העבודה שלו כשורה.
  • התמחות ספציפית בתחום – תעשו לעצמכם טובה ותמנעו מבחירה בעורך דין שמציע את שירותיו במגוון רחב של תחומים משפטיים. כאשר אתם בוחרים מומחה בתחום תמ"א 38, זה יוכל לחסוך לכם זמן רב ולאפשר לכם להיות בטוחים שתקבלו שירות מצוין.
  • תבדקו את העלות – לכל עורך דין יש את העלויות שלו, כך שכמובן שיהיה עליכם לבדוק בין היתר גם את העלויות שעורכי הדין השונים גובים. זה יוכל לעזור לכם לקבל החלטה הרבה יותר אחראית ולהוציא סכום כספי משתלם בעבור השירות.
  • התייעצות ראשונית – לפני שתבחרו בשירותים של כל עורך דין, נמליץ להתייעץ ולשמוע על הניסיון וההתמחות שלו. מעבר לכך, תוכלו לראות האם הוא מתאים לשירות הספציפי שאתם מחפשים ועד כמה הוא מספק לכם את המענה שאתם מחפשים.

בחירה של עורך דין מתאים לפרויקט שלכם באתר https://mgr-law.co.il זה ללא ספק צעד קריטי שעליכם להביא בחשבון אם חשוב לכם לוודא שאתם הולכים בדרך הבטוחה על מנת לממש את כל המטרות שלכם. כך שזה ללא ספק יהיה חשוב מאוד לבחור את האדם הנכון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

גישור לפני גירושין

גישור, הוא דרך לפתור סכסוכים בין אנשים בכלל ובני זוג בעיקר. דרך זו, בדרך כלל, מקלה על האנשים המתדיינים ביניהם – והיא נעשית על ידי

קרא עוד»
העלאת סיווג קבלני

העלאת סיווג קבלני

כל מי שעובד כקבלן רשום, כלומר הוא רשום בפנקס הקבלנים והוא עבר את כל התהליך הנדרש לשם כך מול רשם הקבלנים, יכול להתקדם הלאה ולבקש

קרא עוד»