עורך דין הסדרי נושים

הסדר חוב הוא הסדר שבו לעתים החייב מסכים לשלם פחות ממה שהוא חייב בתמורה להקלה מהלחץ הכלכלי והחזר מהיר יותר. זה יכול להיקרא גם "הסדר חובות" או הסדר נושים.

עו"ד שלומי ברדוגו עורך דין הסדרי נושים הוא עורך דין המסייע ללקוחות בניהול משא ומתן והסדרת חובותיהם. הוא יכול לעזור ללקוחותיו לשלם עבור הנושים או להסדיר את חובותיהם.

עורכי דין להסדר חובות לא רק מועילים בניהול משא ומתן והסדרת חובות, אלא הם יכולים גם לסייע בהימנעות מפשיטת רגל. הם עובדים עם לקוחות על תוכנית פיננסית המאפשרת להם לשלם לאותם הנושים את התשלומים השונים, תוך עמידה בקצב ההוצאות האחרות שלהם.

במקרים רבים אפילו גובה ההסדר יהיה נמוך מגובה החוב, מה שמאפשר לאותם חייבים פירעון מהיר והקלה בלחץ כלכלי שקיים אצלם בתקופה קשה שכזו שבהם הם נאלצים להתמודד עם חובות וגם עם מגבלות שונות החלות עליהם.

עורכי דין להסדר חובות מנהלים משא ומתן עם נושים בשם לקוחותיהם ומסייעים להם להסדיר את חובותיהם על ידי מציאת דרכים להפחית או לבטל את שיעורי הריבית, התשלומים החודשיים, הקנסות או תנאים אחרים הקשורים להלוואות שלהם.

מה היתרון בפנייה לעורך דין הסדרי נושים?

עורכי דין להסדר חובות והסדרי נושים עובדים עם לקוחותיהם על מנת ליצור הסדר שיהיה הוגן לשני הצדדים וימנע את הצורך בהליכים משפטיים מורכבים נוספים או הגבלות אחרות שעשויות לחול עליהם.

לכן כאשר אתם פונים לעורך דין אשר עוסק בהסדרי נושים כמו עורך דין שלומי ברדוגו, אתם יכולים קודם כל לעשות סדר על מנת להקל על עצמכם קודם כל מבחינה נפשית ולאחר מכן גם מבחינה כלכלית. עורך דין להסדרי נושים יוכל להוציא עבורכם הסדרים שיקלו עמכם וכאלה שתוכלו לעמוד בהם. כך תוכלו לצאת לדרך חדשה לאחר סיוע של עורך דין הסדרי נושים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעה צרכנית של חברה תעשייתית בתחום המזון – המקרה של גילוי מתכת
גילוי מתכת – הבעייתיות המשפטית של העניין בתעשיית במזון תעשיית המזון חייבת כל העת לעמוד בתקנים...
קרא עוד »
אוק 27, 2020
תמלול משפטי – חשוב שהוא יהיה מדויק
אם אתם מתכוונים להגיש תמלול משפטי, ישנה חשיבות רבה לרמת הדיוק שלו ולדרך שבה הוא נכתב. כך שבמידה ואתם...
קרא עוד »
אוק 03, 2021
איך מוצאים עורך דין פלילי מומלץ
חשבתם על זה היטב והחלטתם שאתם צריכים לפנות אל עורך דין פלילי מומלץ. הבעיה הגדולה היא - איך למצוא אחד...
קרא עוד »
יונ 01, 2022