הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך כתוב המתאר, באופן ספציפי, את כל ההסכמים בין שני צדדים הנוגעים לחלוקת רכושם, נכסיהם, חובותיהם והסדרי משמורת משותפת, הטיפול והתמיכה בילדיהם, אם בכלל. אז איך עושים את זה הכי טוב שאפשר?

 

הסכם גירושין

חשוב להשתמש במה שמכונה: "מסמך הניתן לאכיפה" כשעושים הסכם גירושין, במקרה שאף אחד מהצדדים לא מצליח להחזיק מעמד בצד ההסכם.

זו לא יכולה להיות רק רשימת פריטים המפוצלים בין כל אחד ואחד. מסמך זה מחייב להיות מותאם לדרישות הספציפיות, המשתנות בין כל מדינה. במקרה של ספק, עליכם תמיד להתייעץ עם גורם משפטי מוסמך.

 

מתי עושים הסכם גירושין?

הזוגיות לא תמיד מסתדרת ויש מקרים שמפרקים את החבילה. מתגרשים. זה אף פעם לא נעים לאף אחד מהצדדים אך אם כבר זה נעשה, עליהם לדעת מהם החובות והזכויות שלכם במהלך זה.

מיד כשהחלטתם שאתם הולכים לגירושין, חשוב שתעשו זאת יחד עם עורך דין גירושין כדי לקבל את כל המידע שתהיו זקוקים לו בהמשך הדרך.

 

למה דווקא מרכז גישור?

במרכז גישור תוכלו להציל את עצמכם מגירושין. לא תמיד אנחנו בטוחים למהלכים שאנחנו עושים ולפעמים הם מתבצעים מתוך פזיזות ומתוך דחף של המשפחה אך אם נחשוב קצת על כל עניין הגירושין וההשפעה שלהם על הילדים שלנו, כנראה שהדבר הכי טוב לעשות הוא לפנות למומחים בעניין.

מרכז גישור בפריסה ארצית יכול לתת לכם מענה טוב ונכון לצרכים שלכם ולשקם לכם, במקרים מסוימים, את חיי הנישואים שלכם.

זוגות רבים עשו מהלך חכם זה ולפני שנתנו גט, עשו צעד אל עבר מרכז לגישור ועשו שינוי בחיים שלהם. אנחנו ממליצים לכל זוג שמתכוון להתגרש, לנסות קודם מרכז גישור.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיטה זוגית

חוק ביטול עסקאות רכישת ריהוט

במידה וביצעתם עסקת רכישת ריהוט שהתחרטתם לגביה – המאמר הבא הוא בשבילכם: בתקופה כזו של השנה בה מתקיימים מספר ימי מכירות והסיילים מאוד מפתים, לא

קרא עוד»