כל מה שיכול להשתבש אם לא תיקח עורך דין לתביעת תאונת עבודה

תאונות עבודה קרו, קורים ויקרו. אופן הפעולה של האנשים גם הוא די מוכר. תאונה קורית, אירוע מצער בהחלט ואז הנפגע חושב בהיגיון, מה יותר קל מזה. להגיש טפסים, לחתום ולקבל את הפיצויים ישר לחשבון הבנק. 

אבל המציאות, איך לומר? די מאכזבת. מה שמתחיל בטפסים לבנים תמימים, ממשיך בלך ושוב, לך ושוב מכוונים כדי להתיש את הנפגע שהמצב שלו גם ככה לא זוהר. אחרי זה, אם עדיין לא נכנעתם תאלצו לעמוד בפני קיר בטון של עורכי דין ממולחים שיחפשו כל סדק וזיז כדי לבטל או אפילו להנמיך משמעותית את מה שבאמת מגיע לכם.

רוצים לדעת מה בדיוק יכול להשתבש אם תעשו את זה לבד? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

כל מה שיכול להשתבש בתביעת תאונת עבודה

החוקה קובעת בצורה ברורה מה מגיע למי שנפגע מתאונת עבודה, כולל מה בדיוק נקרא תאונת עבודה. למשל, האם ידעתם, שנסיעה בדרך לעבודה שהסתיימה בתאונה, גם היא נקראת תאונת עבודה וזכאים לה לפיצוי מלא? 

אבל לתבוע מצד הסעיפים הרלוונטיים זה כבר סיפור אחר לגמרי. זה מצריך מומחיות, ידע נרחב בחוק ותחכום. כדי לתבוע את החברה על הסעיפים הנכונים, בשביל שתקבלו באמת את מלוא הסכום שמגיע לכם, תצטרכו עורך דין תאונות עבודה.

אחרת התביעה שלכם אולי תצליח אבל תקבלו, אולי, אחוז קטן ממה שמגיע לכם באמת.

בנוסף, הרבה פעמים יש לכם פוליסות שאתם אפילו לא מודעים לקיומם. הפוליסות האלו מאפשרות לכם, בזמנים של תאונות עבודה, לתבוע כמה גופים שונים ולקבל פיצוי נפרד מכל אחד. 

לסיכום וסיום, כדי לקבל את כל מה שמגיע לכם בתאונת עבודה, הן מצד הסעיפים להם אתם זכאים והן מצד הגופים השונים שתוכלו לתבוע, כדאי לשכור עורך דין מומחה. 

קראו על תפקידו של עורך דין ביטוח לאומי במקרה של תאונת עבודה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא פשוטות אלה. במאמר זה, נרצה להביא לכם

קרא עוד»