מה חשוב לדעת על תביעות סיעוד

כשחברות הביטוח רוצות לשכנע אתכם להצטרף לחברת הביטוח שלהם, אתם מרגישים הכי חשובים. הם מחזרים אחריכם, משכנעים אתכם ומסבירים לכם שוב ושוב למה ומדוע כדאי לכם להצטרף לביטוח סיעוד. התחושה שאתם מקבלים היא כי חברת הביטוח כמעט מצפה ליום בו היא תוכל לשם לכם את הגמלאות הללו. אך כאשר קורה ואתם מגיעים למצב כזה אשר בו אתם אכן זקוקים לגמלת סיעוד, אתם מגלים לפתע מה חמקמקה היא חברת הביטוח שהייתה נראית לכם כל כך אמינה.

אז מה עושים במקרה כזה?

נעזרים במומחים!

עורך דין לתביעות סיעוד – כי מה שמגיע – מגיע!

כאשר אדם מגיע למצב אשר בו הוא לא מסוגל לטפל בעצמו, זה עשוי להיות כאשר הוא מגיע לזקנה אך זה גם יכול לקרות בעקבות מחלה או תאונה. זה לא חייב להיות מצב של נכות או סיעוד לצמיתות. לפעמים מדובר בתקופה קצרה או ארוכה אך כזו שאמורה להסתיים בשלב כלשהו. העזרה המגיעה למבוטח בביטוח סיעוד היא בהחלט אמורה להיות במקום. האדם שאינו מסוגל לקום, להתלבש בעצמו, להתקלח, לאכול ולשתות או לצאת מהבית בעצמו, זכאי ליהנות מגמלת סיעוד אשר עליה הוא למעשה שילם בפוליסת הביטוח שרכש.

עורך דין סיעוד – רק עם קבלות

כאשר אתם מחפשים עורך דין תביעות סיעוד, אתם חייבים לשים לב שאתם פונים אל איש מקצוע שיש לו קבלות והוכחות בשטח. כלומר איש מקצוע שהצליח להוציא עבור אנשים במצבים דומים את כל הזכויות המגיעות להם כדין.

רק כך, תוכלו להיות בטוחים כי אכן הגעתם אל הכתובת הנכונה.

קראו עוד על תביעות ביטוח סיעודי.

גמלת סיעוד מהביטוח הלאומי

חשוב לעשות מעט סדר בדברים ולהסביר כי גמלת הסיעוד מטעם הביטוח הלאומי יתקבל רק כאשר האדם מגיע לגיל פרישה. אם אדם בגיל זה  מתקשה לבצע את פעולות היום יום השגרתיות עבור עצמו, הוא יהיה זכאי לסיוע סיעודי. חשוב לדעת כי הדבר נכון רק כאשר הוא נמצא, חי ומתגורר בביתו.

גם מול הביטוח הלאומי לא תמיד קל להתמודד באופן עצמאי. לעיתים רק עם סיוע של עורך דין בתחום, ניתן יהיה להגיע להישגים כלשהם ולקבל את המגיע על פי חוק.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

לפנות שוכר מדירה

איך לפנות שוכר מדירה?

כל בעל נכס בישראל יודע עד כמה קשה לקבל הגנה משפטית מלאה בתוך שוק שכירויות הרווי והמאתגר. בדיוק מסיבה זו, בשנים האחרונות בעלי דירות נאלצים

קרא עוד»
טופס 5329 - לא עוד טופס

טופס 5329 – לא עוד טופס

טופס 5329 הוא דוח המיועד לקבל מידע מהאזרח על מקורות ההכנסה שלו בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים אשר רשות המיסים חושדת כי יש להם הכנסות אשר

קרא עוד»