עורך דין צוואה – באילו מקרים נצטרך את שירותו?

רובינו נוטים לא לחשוב על זה, אך אם נרצה בכך או לא, המוות יגיע לכל אחד ואחת מאתנו. הדחקת הרעיון לא תשנה את התוצאה הסופית, לכן מומלץ לכל אחד ולכל אחת להתחיל לחשוב על כך מראש ולהתכונן בהתאם. ניתן לשמוע לא מעט סיפורים עצובים על משפחות שהתפרקו לחלוטין רק בגלל מאבקי ירושה כאובים. לכן כל מי שמעוניין לדאוג ליקרים לו ולמנוע את כל המלחמה המיותרת הזאת, חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין צוואה, על מנת להבטיח לעצמו שכל העניינים שלו מסודרים. אומנם החוק מתיר לכל אדם לכתוב את הצוואה שלו בצורה עצמאית גם ללא עזרתו של עו"ד מקצועי, אך צוואות מסוג זה נוטות לעורר לא מעט בעיות ולא פעם הילדים או קרובי המשפחה האחרים מגיעים בגלל זה לבתי המשפט. לכן הרבה יותר פשוט להיעזר בעו"ד שמתמחה בתחום באתר http://ygoldlaw.co.il, כדי להבטיח לעצמכם שקט נפשי.

עורך דין צוואה – מרכיב הכרחי בכתיבת הצוואה שלכם

החוק של היום קובע באופן מאוד ברור כיצד לחלק את רכושו של אדם שנפטר בין הילדים שלו ובת הזוג שלו. אך אדם שמעוניין להוריש את הנכסים שלו לאדם אחר או לחילופין לשנות את אחוזי החלוקה בין היורשים שלו, מחויב לכתוב צוואה תקנית, כדי שבית המשפט יאשר את אמינות הצוואה. לצורך כך, חשוב להבטיח כי הצוואה נכתבה על ידי אותו האדם כשהוא בריא בנפשו ואינו נתון ללחץ חיצוני על ידי אדם כלשהו. במידה ומדובר על אדם שמאושפז בבית חולים למשל, חשוב להציג אישור רופא המוכיח את הצלילות המחשבתית שלו. אומנם אין מדובר בחובה, אך הדבר יכול למנוע לא מעט צרות בהמשך הדרך. בהתאם לחוק, הצוואה יכולה להתבצע אך ורק ב -4 דרכים: בכתב יד, בפני עדים, בפני נוטריון או בעל פה. מומלץ תמיד להסתייע במומחיות של עו"ד שמתמחה בתחום, היות והוא יוכל לדאוג עבורכם לכל הפרטים הקטנים.

לסיכום, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין צוואה, על מנת לוודא את תקינות הצוואה שלכם. עוה"ד ידאג לכתוב את הצוואה בהתאם לחוק הירושה, ויוודא שכל ההוראות שלכם יתממשו לאחר מותכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין מסחר – מה הוא מציע לכם?

עורכי דין מסחריים הם עורכי דין המטפלים בהיבטים המשפטיים והמשפטיים של עסקאות מסחריות. לעתים קרובות הם נקראים לייעץ ללקוחותיהם בנושאים כמו ממשל תאגידי, חוזים, זכויות

קרא עוד»

בודק שכר – כל מה שחשוב לדעת

בדיקת שכר היא מקצוע הכרוך בבדיקת נכונות נתוני השכר. מאמר זה מספק תובנות כיצד אתה יכול להפוך למומחה בתחום זה ולהרוויח שכר מחיה עם המיומנויות

קרא עוד»