חברת שליחויות או שליח פרילנסר?

חברת שליחויות או שליח פרילנסר

אז מה כדאי לנו לבחור בתור חברה שמעוניינת להגיע את לקוחות מרוחקים ומגוונים בכל העולם. שליח שעושה את עבודתו "מהצד" וכהכנסה משנית, או שאולי דווקא חברת שליחויות עם כל מרכיביה יתרונותיה וחיסוריה? או בקיצור: חברת שליחויות או שליח פרילנסר?

חברת שליחויות או שליח פרילנסר?

בכל אחד מין האפשרויות הללו יש גם יתרות וגם חיסרון. החיסרון בחברת שליחויות, יכול להיות המחיר. חברת שליחויות טובה, גובה את מחירה בהתאם מהלקוחות, כך שזו יכולה להיות סיבה מספיק טובה לחשוב על אפשרות אחרת, אם ברשותכם עסק מתחיל.

היתרון בחברת שליחויות לעסק שלכם כמו ג'ינג'ו לדוגמא הוא אופן ההתנהלות שלה לאורך השנים עם לקוחות מגוונים ומשונים מכל העולם, כך שבוודאי חברה כזו נתקלה בכל סוגי הבעיות הקיימות בכל הקשור למשלוחים ולבלדרות בכלל.

יתרונות בשליח פרילנסר

לשליח פרילנסר יש חסרונות רבים בתור עבודה עם חברה אך יחד עם זאת, גם יתרונות רבים קיימים בעבודה עם שליח כזה. היתרון הראשון הוא הזמינות והגמישות, אותה מפגין שליח פרילנסר. כיוון שהוא עובד לבדו או עם צוות מצומצם, הרי שברוב המקרים הוא יהיה גמיש הרבה יותר עבור לקוחותיו.

בלוארט Bluedart | חברת שליחויות

בלוארט, הינו שירות שליחים מבוסס צ'נאי, שהוא אחד משירותי הבלדרות המקומיים והבינלאומיים הידועים ביותר בדרום אסיה. בעיקרון הוא מפעיל טיסות מטען אקספרס, בהתחשב בדרישות המקומיות והאזוריות.

שירות משלוח אקספרס מוביל בדרום אסיה כולל ערוצים ברחבי 33,739 האזורים שם ושירותים של עד 220 מדינות ברחבי העולם. Bluedart, הוא אחד משירותי הבלדרות הבינלאומיים העוסקים בהובלת סחורות כמו אלקטרוניקה, רכיבים אוטומטיים, טקסטיל ומוצרי הלבשה, אבני חן ותכשיטים ותרופות. המטרה.

UPS יו פי אס | חברת שליחויות

החברה, שהוקמה בשנת 1907, United Parcel Services, המכונה בדרך כלל UPS, היא חברת משלוח חבילות אמריקאית עם פעילות גלובלית. ידוע שהיא מספקת יותר מ – 15 מיליון חבילות ביום ל -6.1 מיליון לקוחות בלמעלה מ- 220 מדינות ברחבי העולם.

שירות "אקספרס שליחויות" שלו, הוא אחד מהטובים בעולם. השירות שלהם נותן מענה למשלחים פרטיים, לעסקים בינוניים וגדולים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתגרש?
בזוגיות, יש הרבה דברים שיכולים להשתבש. אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא שאנשים לא מתקשרים טוב. הם לא...
קרא עוד »
יול 07, 2022
עקרונות ניהול משא ומתן
משא ומתן הוא מיומנות חשובה שיכולה לעזור לך להשיג תוצאות טובות יותר בחיים העסקיים והפרטיים. זהו תהליך...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
נוטריון בתל אביב – עורכי הדין הטובים ביותר
לא מעט מתושבי ישראל מוצאים עצמם בסיטואציה בה הם מחוייבים בהגשת מסמך מתורגם זה או אחר. הסיטואציה הזאת...
קרא עוד »
ינו 19, 2022