תביעת סיעוד

תביעת סיעוד היא ערוץ משפטי פרטי חיוני מאד למבוטחי חברת הביטוח הפרטיות. אם יש לכם ביטוח סיעודי מחשש לתאונת דרכים או תאונת עבודה, מחלת מקצוע או כל פגיעה אחרת, ונפגעתם, מלקחי העבר ניתן ללמוד שהחברה שאתם משלמים לה פרמיה לא תמהר לעזור לכם. היא תיעזר בצוות המשפטי שלה שיבקש להוכיח כי הפגיעה שלכם נופלת באותיות הקטנות (לדוגמה, אי-ביטוח אופנוענים זה משהו שמתרחש ברוב הפוליסות, אבל זו דוגמה שרוב המבוטחים מכירים היטב) ועל כן לא חייבת בכיסוי. לא די בכך שאתם תשכבו חולים או פצועים בבית או בבית החולים, לא יהיה מי שיתמוך בכם. כאן, נכנסת חברה פרטית שתוכל להגיש בשמכם תביעת סיעוד נגד חברת הביטוח.

הוכחת קשר ישיר לנושא הביטוח

לא זו בלבד שהחברה תחויב לפצות אתכם, משרד זה יוכיח קשר ישיר לנושא בו עוסקת הפוליסה שלכם. במידה והנושא שלכם אינו ביטוחי בעליל (למשל הפגיעה בייתה באופנוע אך הפוליסה לא מכסה זאת) נמליץ שלא להגיש את התביעה כי היא תהיה חסרת סיכוי. ברם, אם מדובר על מקרה שנופל בין הכיסאות וניתן לפרש אותו בשתי דרכים או יותר, אנו נדבק בדרך שהכי מתאימה לאינטרסים שלכם ונגבש ממנה חוות דעת משפטית שתתהווה לכתב תביעת סיעוד נגד חברת הביטוח שלכם.

הגשת התביעה ובניית הטיעונים בעטיה

עובדי משרד עורכי דין מומחה לתביעות סיעוד יגיעו לדיונים מול חברת הביטוח כשכל המידע לגביכם ולגבי הפגיעה שלכם נמצא ברשותם, כולל טיעוני נגד שהחברה עשויה להעלות, והצגת הדברים בדרך נגדית שתתאים לאינטרסים שלכם. עורכי הדין שלנו שולטים במטריה של תביעות סיעוד ביד רמה וזכו לנחול הצלחות בדיונים משפטיים רבים בנושאים אלו. תביעת סיעוד היא כלי משפטי שאתם פשוט חייבים שיימצא ברשותכם כי השאלה היא לא "האם החברה תדחה את התביעה שלי" אלא בכמה כסף מדובר ומהו הנזק הקונקרטי שעומד להיגרם לכם. בדרך כלל מדובר בפגיעות משמעותיות ובסכומי כסף גדולים שחברות הביטוח יסרבו להכיר בהם.

לקבל את מה שמגיע לכם בגין כל תאונה או פגיעה

בל נשכח שכפי שאתם לא הייתם ממהרים להוציא כסף על חוב בהתהוות מבלי לברר את מהותו, כך תפעל גם חברת הביטוח שלכם. ברם, במקרה שלה הסכום הוא בממוצע גדול בהרבה מחוב שהושת נגדכם כאנשים פרטיים, ולכן רמת השמירה על הכספים שם תהיה גבוהה בהרבה, עם צוותים משפטיים מן המעלה הראשונה, שמסוגלים לפרש כל דבר שנראה לכם כאמת אבסולוטית, על פי האינטרסים של החברה ונגד אלה שלכם. לכן, הדרך היחידה בימינו לחייב חברת ביטוח במסגרת תביעת סיעוד היא עם משרד עורכי דין מומחה. רק שם יושבים משפטנים ברמה של משפטני חברות הביטוח, אשר יוכלו להחזיר את הטיעונים שלכם בחזרה למסלול ולהביא לכך שתקבלו את הכספים המגיעים לכם במסגרת הפוליסה בתוספת עוגמת נפש בשל התנהגות עובדי חברת הביטוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לגירושים רכים
הנתונים מראים כי כל שנה מתגרשים אלפי ישראלים ואלפי זוגות וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. פעמים רבות...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019
אילו שירותים מציע עו״ד נוטריון?
עורכי דין נוטריונים הם זן נפרד וייחודי לעומת אנשי מקצוע משפטיים אחרים. הם שונים מאוד מעורכי דין אחרים...
קרא עוד »
אוק 30, 2022
היתרונות ברכישת מיומנויות דיבור מול קהל
דיבור מול קהל ברמה גבוהה יכולה להיות גם הזדמנות וגם אתגר. בין אם פונה לדירקטוריון, ועידה אקדמית או...
קרא עוד »
נוב 07, 2023