גישור לפני גירושין

גישור, הוא דרך לפתור סכסוכים בין אנשים בכלל ובני זוג בעיקר. דרך זו, בדרך כלל, מקלה על האנשים המתדיינים ביניהם – והיא נעשית על ידי אדם ניטרלי. משפחות שמפרקות את החבילה, מוזמנות להשתמש בתיווך משפחתי בכדי לסייע בפתרון המחלוקות.

 

גישור לפני גירושין

בכל תחום בחיים שלנו, העניינים לא תמיד מסתדרים כמו שקיווינו מלכתחילה. בתחום אחד ניתן לראות זאת באופן מובהק הרבה יותר מבכל תחום אחר. גירושין. זוג שהחליט לפרק את החבילה, יכול לעשות זאת בכמה דרכים כאשר הדרך הטובה יותר היא באמצעות מגשר.

גישור לפני גירושין הוא הדבר הטוב ביותר לעשות, לפני שמחליטים ללכת לבית המשפט. בגישור נכון ומקצועי, תוכלו לקבל את ההחלטות שלכם בדרך יותר אנושית ונכונה מאשר שתוכלו להשיג באמצעות פסיקות החלטיות שמהן אין תמיד דרך חזרה.

 

עורך דין גירושין או גישור?

אם את ובן זוגך החלטתם לסיים את הנישואין שלכם, אחת השאלות הראשונות שיעמדו בפניכם היא האם אתם זקוקים לעורך דין לגירושין. זו לא שאלה פשוטה והתשובה תלויה לפעמים במצבכם הספציפי.

ככלל, ככל שתצטרכו לסמוך פחות על בתי המשפט כדי לפתור את הבעיות שלכם, כך הגירושין יעברו בצורה חלקה יותר. אבל האם אתם צריכים עורך דין לגירושין? המידע הבא יעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.

 

לא חייבים להגיע לבית משפט

ייתכן שלא תזדקקו לעורך דין גירושין לכל דבר: אם אתם מסוגלים לקבל החלטות באופן עצמאי מבלי להיעזר בעורכי דין ובבתי משפט, זוהי הדרך המומלצת ביותר לפרק את החבילה.

אם אתה מסוגל  לעבוד יחד עם בן או בת הזוג שלכם כדי לפתור את הבעיות המשפטיות, ייתכן שלא תזדקקו לעזרת עורך דין. הנושאים היותר חשובים שיש להיעזר לעורכי דין או במגשר הם:

  • משמורת על ילדיכם הקטינים
  • מזונות ילדים
  • חלוקת רכוש

באופן כללי יותר, חשוב שלא תלכו לבתי משפט ישר כשמתחילה בעיה ביניכם. הרעיון הטוב יותר הוא להיוועץ עם מגשרת במרכז שיוכל לגרום לכם להחלטות נכונות באמצעות מיומנותו, כך שתוכלו לסיים את הקשר ביניכם בצורה יפה ונכונה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא פשוטות אלה. במאמר זה, נרצה להביא לכם

קרא עוד»