עורך דין לשון הרע – למה חשוב להיעזר בשירותיו

על פניו, כשאנחנו מוצאים את עצמנו במצב בו גורם מסוים מוציא דיבתנו לרעה, פוגע בשמנו, אז אך טבעי שאנחנו נרצה לפעול כנגדו על מנת שישנה או יסיר את הפרסומים. אחת כמה וכמה , בעידן האינטרנט בו כל פרסום שלילי תופס תאוצה וזוכה לחשיפה ניכרת. 

השאלה היא, כיצד נוכל לעשות זאת בצורה יעילה ונכונה. אנחנו יכולים לפנות אל אותו גורם ולנסות לשכנע אותו לעשות זאת, אך סביר להניח שאם הוא פעל כך,הרי שעשה זאת בכוונה תחילה מסיבה כזו או אחרת, ולכן סביר להניח שהוא גם ירצה להמשיך בכך, או לפחות, לא יסכים להסיר את הפרסומים מרצון. 

אנחנו יכולים גם לנסות ולפעול באופן הפוך, כלומר להציג פרסומים שסותרים את טענותיו. העניין הוא, שזה לא תמיד אפשרי, זה הרבה פעמים לוקח זמן, זה לא בהכרח ישכנע את הציבור ועד שזה ישפיע, אנחנו עלולים להיפגע קשות. 

לכן הפתרון האידיאלי הוא, לפעול בדרכים משפטיות. לפנות אל עורך דין לשון הרע שיפעל כנגד אותו גורם. צריך לומר, לא תמיד פנייה לעורך דין בהכרח מחייבת שזה יגיע לבית משפט. יש מקרים בהם, עצם זה שנפנה לעורך דין והוא יוציא מכתב או יפנה אל אותו גורם, יספיק בשביל לשכנע את הצד השני לפעול להסרת הפרסומים. 

מדוע חשוב שנפנה לעורך דין

ראשית, מעצם זה שהפנייה אליו יכולה לעזור לנו לגרום לצד השני לנקוט בגישה אחרת, כמו שציינו, לוותר על הפרסומים, להסיר אותם או להסביר שהם לא נכונים. 

שנית, בפנייתנו לעורך דין, נוכל לקבל ממנו את המידע והכלים, כיצד אנחנו יכולים לפעול באופן חוקי, באופן משפטי ראוי, בשביל להתמודד בסיטואציה בה אנחנו נמצאים. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך ביטוח קבלני שיפוץ עובד?

ביטוח קבלני שיפוץ נוצר על מנת לאפשר לקבלנים לבצע את עבודתם וזאת תוך כדי כך שהם יהיו מכוסים בכל הנוגע למקרים בעייתיים שעלולים להתרחש במהלך

קרא עוד»
עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא פשוטות אלה. במאמר זה, נרצה להביא לכם

קרא עוד»