איפה אפשר לקבל ייעוץ משפטי בחינם?

מה כדאי שיהיה במשפחה שלנו: רופא או עורך דין? רבים שנשאלים בשאלה הזאת טוענים כי קיומו של משפטן או עורך דין במשפחה- יכול לחסוך לא מעט. שירותים של עורכי דין נחשבים מבין היקרים ביותר בעוד שמי שייצג אתכם בנושא כזה או אחר, יגבה שכר טרחה או שכר שעתי כמו גם תשלומי הוצאות, תשלום על הופעה בבית המשפט, תשלום על ייעוץ או הוצאת מכתב ושאר שירותים שמציעים בעלי המקצוע הנחוץ הזה. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות חשוב שתדעו כי לעיתים ניתן לקבל ייעוץ משפטי בחינם. אבל היכן זה מתאפשר? הנה כמה הצעות:

רשת האינטרנט – מקור בלתי נדלה של מידע

עולם אינטרנטי מתקדם הוביל לכך שכיום אפשר לקבל מידע כמעט על כל נושא משפטי קיים. ברשת האינטרנט תמצאו מידע בכול תחום החל מתחום הפליליים עד לתחומים כלכליים, או כאלה שקשורים לדיני תעבורה, לעבירות קלות או עבירות צווארון לבן, לליווי חברות או לגירושין, לנושאים של כלכלה וירושה. עו"ד ירושה יספק מידע אטרקטיבי בנושאים של צוואות, עיזבונות, צו ירושה וכולי. ואתם רק צריכים להכנס לאתר המתאים או לפורטל ייעוץ משפטי, ולחפש מידע רלוונטי עבורכם.

פורטלים ואתרים משפט ייעודיים

עוד בנושא המידע שנגיש לנו באינטרנט: מי שירצה לקבל ייעוץ בחינם יוכל להכנס אל פורטלים שעוסקים בנושאי המשפט, חוקים, צדק וכללים שחלים על מערכת המשפט ושאר הרשויות בישראל. פורטלים כאלה מסייעים בדרך כלל לקבל מידע משפטי באמצעות עורכי דין שמעדכנים את הפורטל במאמרים, פסקי דין, מידע ותקדימים מבתי המשפט בארץ ובעולם. בכך אפשר לקבל המון מידע ובחינם.

שיחת ייעוץ טלפונית

מי שייגש לעורך דין כדי להתייעץ בנושא מסוים, ישלם בדרך כלל על שעת היעוץ. ובכול זאת כיום יש לא מעט עורכי דין שיסכימו לספק מידע משפטי בחינם ושיחת ייעוץ טלפוני ללא תשלום. בחרו משפטן שעוסק בנושא שבו תרצו להתייעץ ונסו לקיים עמו שיחה קצרה ועניינית בנושא שלכם. מלבד זאת יש נושאים כמו תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, רשלנות רפואיות וכולי שבהם ניתן לקבל ייצוג של עורך דין בתמורה לאחוזים מסכום הפיצוי שיקבל התובע בבית המשפט. במקרים כאלה עורכי דין שעוסקים בתחומים השונים יספקו ייעוץ בחינם ואץ ליווי וייצוג ללא תשלום, אלא בהתאם לפיצויים שיתקבלו ולאחוזים שנקבעו מול הלקוח.

אז זה הזמן לחפש מידע מקוון, לבחור פורטל שעוסק בנושאים של חוקים ומשפט ולקרוא מאמרים באינטרנט שנוגעים לנושא שעמו אתם מתמודדים. בכך תקבלו מידע ראשוני בחינם וללא צורך בתשלום שכר טרחה או שעת ייעוץ.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיטה זוגית

חוק ביטול עסקאות רכישת ריהוט

במידה וביצעתם עסקת רכישת ריהוט שהתחרטתם לגביה – המאמר הבא הוא בשבילכם: בתקופה כזו של השנה בה מתקיימים מספר ימי מכירות והסיילים מאוד מפתים, לא

קרא עוד»