סוגי מטבעות דיגיטליים

מטבעות קריפטוגרפיים

כל המטבעות שאתם צריכים להכיר

ישנם לא מעט סוגים של מטבעות דיגיטליים, את חלקם כולם מכירים אבל יש גם כמה מטבעות דיגיטליים אשר פחות מוכרים שאולי אפילו לא שמעתם אליהם. לכן הבאנו עבורכם במאמר הבא את כל המטבעות הדיגיטליים הכי פופלרים שיש היום בשוק אשר אתם חייבים להכיר.

מה זה בכלל מטבע דיגיטלי?

מטבע דיגטלי זה למעשה אפשרות תשלום חדשה ומהפכנית אשר הגיע לעולם לפני כמה שנים, היום הרבה אנשים משתמשים בהם. מדובר על סוג של מטבע לכל דבר אבל המטבע הוא אינו מוחשי או פיזי אלה שהוא יושב על ענן אשר נמצא ברשת. מדובר על מטבע קריפטו אוניברסלי אשר ניתן לשלם איתו ולקיים עימו עסקאות במידנות רבות מכל רחבי העולם.

סוג ראשון: ביטקוין

כפי שנאמר קודם לכן יש כמה וכמה סוגים שונים של מטבעות דיגיטליים הראשון והמוכר ביותר מבינהם זה כמובן ביטקוין. מטבע וירטואלי אשר נכנס לשוק בשנת – 2016 לפני כמה שנים בלבד אבל הלך ותפס תאוצה רחבה בכל רחבי העולם. שווי הערך של ביטקוין בתזוזה מתמדת לעיתים שווה יותר ולעיתים שווה פחות אבל מעולם לא היה חסר ערך בכלל, תמיד היה שווה משהו. קראו בהרחבה על כריית ביטקוין באתר ביטס אוף גולד!

סוג שני: איתריום

המטבע הדיגיטלי השני אשר אתם חייבים להכיר זה כמובן איתריום, גם כאן מדובר על מטבע אשר הוא אינו מוחשי. גם בעזרת איתריום ניתן לשלם ולבצעה עסקאות בכמה מדינות בעולם, הוא מטבע שווה ערך אשר משמש גם לסגירה של חוזים בין חברות שונות.

לסיכום

מטבעות דיגיטליים הם דבר חדש יחסית אבל למרות זאת יש רעש תקשורתי גדול סביב אותם מטבעות דיגיטליים. ביטקוין ואיתריום הן רק חלק קטן מתוך רשימה ארוכה של מטבעות דיגיטליים.

> מידע נוסף בתחום מטבעות דיגיטליים ניתן למצוא באמצעות Bits Of Gold!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון בתל אביב – בואו נדבר על זה
הרבה אזרחים ישראליים מוצאים את עצמם במצב שבו הם צריכים להגיש מסמך מתורגם בתוך הליך בירוקרטי לא קל....
קרא עוד »
אפר 11, 2022
אישור הסכם גירושין – כל מה שצריך לדעת
כאשר זוג נפרד ומחליט להתגרש יש צורך להגיע להסכמות שונות בנוגע לשלל דברים הנוגעים לחייהם המשותפים החל...
קרא עוד »
ספט 27, 2021
משכנתא הפוכה
משכנתא ניתנת לרוב בעת רכישת דירה, אך יש גם סוג נוסף של משכנתא – משכנתא הפוכה. משכנתא הפוכה מאפשרת...
קרא עוד »
יונ 06, 2022