סוגי מטבעות דיגיטליים

כל המטבעות שאתם צריכים להכיר

ישנם לא מעט סוגים של מטבעות דיגיטליים, את חלקם כולם מכירים אבל יש גם כמה מטבעות דיגיטליים אשר פחות מוכרים שאולי אפילו לא שמעתם אליהם. לכן הבאנו עבורכם במאמר הבא את כל המטבעות הדיגיטליים הכי פופלרים שיש היום בשוק אשר אתם חייבים להכיר.

מה זה בכלל מטבע דיגיטלי?

מטבע דיגטלי זה למעשה אפשרות תשלום חדשה ומהפכנית אשר הגיע לעולם לפני כמה שנים, היום הרבה אנשים משתמשים בהם. מדובר על סוג של מטבע לכל דבר אבל המטבע הוא אינו מוחשי או פיזי אלה שהוא יושב על ענן אשר נמצא ברשת. מדובר על מטבע קריפטו אוניברסלי אשר ניתן לשלם איתו ולקיים עימו עסקאות במידנות רבות מכל רחבי העולם.

סוג ראשון: ביטקוין

כפי שנאמר קודם לכן יש כמה וכמה סוגים שונים של מטבעות דיגיטליים הראשון והמוכר ביותר מבינהם זה כמובן ביטקוין. מטבע וירטואלי אשר נכנס לשוק בשנת – 2016 לפני כמה שנים בלבד אבל הלך ותפס תאוצה רחבה בכל רחבי העולם. שווי הערך של ביטקוין בתזוזה מתמדת לעיתים שווה יותר ולעיתים שווה פחות אבל מעולם לא היה חסר ערך בכלל, תמיד היה שווה משהו. קראו בהרחבה על כריית ביטקוין באתר ביטס אוף גולד!

סוג שני: איתריום

המטבע הדיגיטלי השני אשר אתם חייבים להכיר זה כמובן איתריום, גם כאן מדובר על מטבע אשר הוא אינו מוחשי. גם בעזרת איתריום ניתן לשלם ולבצעה עסקאות בכמה מדינות בעולם, הוא מטבע שווה ערך אשר משמש גם לסגירה של חוזים בין חברות שונות.

לסיכום

מטבעות דיגיטליים הם דבר חדש יחסית אבל למרות זאת יש רעש תקשורתי גדול סביב אותם מטבעות דיגיטליים. ביטקוין ואיתריום הן רק חלק קטן מתוך רשימה ארוכה של מטבעות דיגיטליים.

> מידע נוסף בתחום מטבעות דיגיטליים ניתן למצוא באמצעות Bits Of Gold!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

מהי תביעת סיעוד, מדוע היא נדרשת לא פעם כשאתם מתנהלים מול חברת הביטוח הסיעודי וכיצד ניתן להיחלץ מחוסר הירתמות של החברה לסייע לכם בעת מצוקה

קרא עוד»

כל מה שצריך לדעת על הסכמי עבודה

העסקת עובדים איננה עניין של מה בכך. הסכמי עבודה רלוונטיים הן לעסקים קטנים שבהם מועסקים עובדים ספורים והן לתאגידים שבהם מועסקים מאות ואפילו אלפי עובדים.

קרא עוד»
ייעוץ משפטי ברשלנות רפואית

ייעוץ משפטי ברשלנות רפואית

אנשים שצריכים לפעול במקרים של רשלנות רפואית צריכים להבין כי קבלת ייעוץ משפטי ברשלנות רפואית עשויה לעזור להם במידה רבה ולאפשר להם להבין טוב יותר

קרא עוד»