האם עורך דין תעבורה טוב יכול להציל לי את הרישיון?

לא קל לענות על השאלה האם עורך דין תעבורה יכול לעזור לך לשמור על הרישיון. עורכי דין תעבורה מתמחים בהגנה על תיקים הקשורים לנהיגה ולרוב הם מעורבים רק בתיקי בית משפט. עורך דין תעבורה יכול להציל אותך מהתליית רישיון. זה לא תמיד המקרה שתקבל כדי לשמור על הרישיון שלך לאחר מעצר. השופט יהיה זה שיחליט אם השעיית הרישיון שלך תתרחש או לא. החלטה זו מבוססת בדרך כלל על הגורמים הבאים:

  1. כמה מעצרים היו לך בעבר
  2. האם הורשעת בעבר בפשעים אחרים או לא
  3. האם רמת האלכוהול בדם שלך הייתה מעל המותר

זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשאלות על ידי נהגים. הרישיון שלך הוא הפרנסה שלך. אם תיתפס נוהג ברישיון על תנאי, השוטר יעכב אותך ויתלה את רישיוןך לשנה נוספת. עורך דין תעבורה טוב יכול לסקור את כל האפשרויות המשפטיות הפוטנציאליות שלך ולעזור לך להבין מה הכי טוב עבורך ועבור מצבך הנוכחי. אבל לפני שאתם שוכרים עורך דין תעבורה, יש כמה דברים שכדאי לדעת על החוק. לעורך דין תעבורה יש את הזכות להטיל שתי השעיות מנהליות כשלעצמן על הרשאות הנהיגה שלך רק אם הם מאמינים שאתה אשם בנהיגה תחת השפעה. אם הם לא מסוגלים להוכיח את המקרה שלהם עם שתי ההשעיות האלה כשלעצמן, אז הם לא יכולים להתלות את הרישיון שלך או להטיל עליך כל סוג אחר של השעיית זכויות נהיגה.

עורך דין תעבורה מהירות מופרזת יכול לעזור לך במצב זה. עורך דין תעבורה יכול לייצג אותך בבית המשפט במקרה שיש מחלוקות בעניינך. כשזה מגיע להצלת הרישיון שלך, תמיד טוב להיות פרואקטיבי ולבקש עזרה מעורך דין תעבורה טוב ומומלץ ויפה שעה אחת קודם.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך קובעים תור לדרכון אמריקאי?

הנפקת דרכון אמריקאי, זה לא התהליך הכי פשוט שעברתם, אז התכוננו להרבה בירוקרטיה. אם אתם רוצים לעבור את התהליך כולו מהר ככל האפשר, ביעילות ובזריזות,

קרא עוד»