העברת דירה ללא תמונה – יש תקופת צינון

חושבים על האפשרות של העברת דירה ללא תמונה וזאת כדי להימנע מתשלום של מס שבח? דעו לכם כי נחקק חוק בנושא אשר קובע תקופת צינון מסוימת על מנת להקשות את המהלך הזה מצד אנשים. לאור זאת תרצו לוודא כי אתם פונים אל עורך דין שמתמחה בעסקאות כאלה ויוכל ללוות אתכם בהליכים ולהבטיח שהכול יעבור בהצלחה וללא כל קושי מצדכם.

 

להיות מודעים לתקופת הצינון הצפויה

הדבר החשוב ביותר שעליכם להיות מודעים אליכם כאשר אתם חושבים על האפשרות של העברת דירה ללא תמורה זה כל הנושא של תקופת הצינון. כלומר עליכם להבין כי ישנה תקופה מסוימת שתצטרכו לחכות עד אשר יהיה ניתן להעביר את בעלות הדירה ללא כל תמורה. כדי לקבל פרטים מדויקים בכל הנוגע לחוק ולפרוצדורה הכרוכה בו תרצו לפנות אל עורך דין בהקדם האפשרי. כך תדעו בדיוק כיצד לפעול בנושא.

 

הימנעו מבעיות בירוקרטיות בדרך הקלה

כדי לבצע העברת דירה ללא תמונה בצורה חלקה לחלוטין וללא שום בעיות בירוקרטיות לא צפויות, תרצו לפנות אל שירותיו של עורך דין אשר ילווה אתכם כבר מהשלבים הראשונים ויעשה זאת בצורה מאוד מרשימה ומקצועית. כל אחד מכם שיפעל בדרך הזו יוכל לראות כי הוא ימצא מבוקשו ויהיה במצב הרבה יותר חיובי מבחינת ההבנה שלו לאופן הביצוע של מהלך מהסוג הזה.

אז אל תנסו לעשות מהלכים שונים בעצמכם ותוודאו כי אתם פונים אל הגורמים הרלוונטיים על מנת שיסייעו לכם עם כך ובהקדם האפשרי. אין ספק בכלל שזה יהיה שווה את הכסף שלכם. בסופו של יום זה ישתלם לכל אחד מכם. אין ספק בעניין הזה. אז התחילו לפעול בעניין בהקדם האפשרי.

 

הכנסו לאתר שלנו כדי לקבל מידע נוסף על הסכם ממון על דירה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך