תביעה למשרד הביטחון – מה הסיכויים שלכם בתביעה בלי עו"ד מומחה?

האם נפגעתם במהלך השירות הצבאי? האם נגרמה לכם נכות כלשהי? האם אתם חושבים שאתם זכאים לקבל פיצויים? כאן תוכלו לקרוא על תביעה למשרד הביטחון – מה הסיכויים שלכם בתביעה בלי עו"ד מומחה?

מדוע כדאי לפנות אל עו"ד לשם תביעה של משרד הביטחון?

הרי אנו מכירים את הצבא שלנו, אולי הוא בין הטובים בעולם, אך מי שנפצע במהלך השירות, הן פיזית והן נפשית (למשל פוסט טראומה מהצבא), ממתינה לו תקופה לא קלה בעת הגשת הבקשה לקבל אחוזי נכות, ועליו להוכיח כי כל מה שאירע לו, כולל כמובן פוסט טראומה, אירע במהלך השירות שלו.

מה קורה כשמשרד הביטחון מכיר בכם?

זוהי הרי המטרה, ובמשרד הביטחון יושבים אנשים שלעיתים ניתן להגדירם כאטומים. התחושה היא שהם יעשו הכל בשביל למצוא סיבה, מדוע אין צורך לקבוע לכם אחוזי נכות.

בשל הקושי הרב בהבאת הוכחות, מסמכים רפואיים, איבחונים, טפסים וים של בירוקרטיה, ההמלצה היא לפנות לעו"ד, זה יסייע לכם לקבל הכרה, הכרה זו תעזור לכם לשפר את איכות החיים, וכמו כן יינתן לכם שיקום הן בתחום המקצועי והן בתחום הבריאותי.

הליך מסורבל

כפי שניתן להבין מדובר בהליך סבוך, הבירוקרטיה היא רבה, ולכן מומלץ בחום לפנות לעו"ד המתמחה בנושא זה, עם הרבה ניסיון ותשעים אחוז הצלחה, כאשר הוא הבן אדם שיטפל במקרה שלכם, החל מיום הגשת התביעה.

הוא יהיה נוכח אתכם בוועדות הרפואיות, כל זאת כאשר מטרה אחת עומדת מול עיניו – הכרה מטעם משרד הביטחון.

זה לא מכבר שמענו על מקרים טרגיים של חיילים שלא קיבלו הכרה, אולם עם צוות עורכי דין מנצח,  ההצלחה שלכם תהיה מובטחת, יש מישהו שדואג לאינטרסים שלכם!

למידע נוסף מוזמנים להיכנס לאתר: https://www.hameiri-law.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך קובעים תור לדרכון אמריקאי?

הנפקת דרכון אמריקאי, זה לא התהליך הכי פשוט שעברתם, אז התכוננו להרבה בירוקרטיה. אם אתם רוצים לעבור את התהליך כולו מהר ככל האפשר, ביעילות ובזריזות,

קרא עוד»