איך בוחרים עורך דין לתחום המסחר?

עורך דין מסחר

עורכי דין בתחום המסחר מתמחים בשלל תחומים כמו: זכויות יוצרים, קניין רוחני, סימני מסחר, הגנה על פטנטים, כתיבת חוזים לחברות ועוד, כאשר ישנם לא מעט משרדי עורכי דין אשר עוסקים בתחום.

כיום, גם חברות מסחריות גם ארגונים, כמו גם בעלי עסקים יזמים וממציאים: משתמשים בשירותים של משרד עורכי דין יוסי סיוון ושות’ העוסקים בתחום המסחר, מעניקים ייעוץ משפטי, מציעים ייצוג משפטי וניהול הליכים בבתי המשפט, מול גורמי אכיפת החוק בנושא רישום זכויות ועוד.

אם אתם בעלי עסקים, מנהלי חברות וארגונים, ראשי חברות הייטק, כמו גם יזמים וממציאים – חשוב שאת כלל תהליך הקמת העסק, החברה או המיזם ילווה עורך דין מקצועי המתמחה בתחום המסחר.

אבל כיצד מתוך מגוון רחב של משרדים עורכי דין ועורכי דין עצמאיים שמספקים שירותים בתחום, ניתן למצוא את הטובים ביותר? הנה כמה טיפים לבחירת עורך דין לתחום המסחר:

  • ניסיון – בחרו עורך דין מנוסה שמתמחה בתחום המסחר ומבין את כלל הערכאות המשפטיות, את החוקים, ההסדרים ותחום המסחר, כמו גם שהוא בקיא בתחומים של זכויות יוצרים, הגנה על מותגים, ניהול סודות מסחריים, כתיבת חוזים, התמודדות עם גניבת מוניטין וחיקויים, הגנה על בעלי מניות, הגנה על פטנטים, רישום פטנטים ועוד.
  • מקצועיות – בחרו עורך דין מקצועי שיש לו את כל הכלים להקניית ייעוץ טוב ואיכותי, כמו גם כזה שיוכל להוביל אתכם אל התוצאות הטובות ביותר בעת סיטואציות משפטיות או בנושאים מסחריים מורכבים.
  • המלצות – נסו למצוא המלצות אותנטיות אודות עורכי דין מסחריים טובים. המלצות אפשר לקבל בפורומים שונים לעריכת דין, כמו גם ממכרים בעלי חברות שונות ומבעלי חברות, ארגונים ועסקים.
  • טיפול בשלל נושאים – מלבד ההתמחות וההבנה בנושאים מסחריים שונים, חשוב לבחור בעורכי דין שיש להם ידע בייצוג סוגים שונים של ארגונים וחברות, כמו גם שהם יודעים ללוות בעלי עסקים, חברות מסחריות, יזמים ועוד.

בחרו משרד עורכי דין שמתמחה בתחומי הקניין הרוחני בקרב תעשיות שונות כמו תעשיות העיצוב, האופנה , הגנה על מוצרי תעשייה, מסחר וקמעונאות, תוכנות מחשב ומולטימדיה, אינטרנט ותקשורת, מוסיקה, אומנות כמו גם בתחומי ההייטק השונים.

שימו בל לכל הדגשים החשובים, ותוכלו למצוא עורך דין שיוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שאתם צריכים לדעת על דיני משפחה
העתיד שלכם בסכסוכי גירושין או משמורת, תלוי בתוצאה. נושאים מורכבים אלה דורשים ייצוג על ידי עורך דין...
קרא עוד »
ינו 10, 2023
להיפרד לשלום
גירושין הוא הליך משפטי שבאמצעותו אחד מבני הזוג או שניהם מסכימים לסיים את מערכת היחסים ביניהם....
קרא עוד »
נוב 01, 2022
מה אומר חוק חדלות פירעון
חוק חדלות פירעון הוא חוק שהחל משנת 2019 נקבע כי יחליף את חוק פשיטת הרגל. נכון להיום מדובר על חוק שמסדיר...
קרא עוד »
אוק 27, 2021