איך בוחרים עורך דין לתחום המסחר?

עורך דין מסחר

עורכי דין בתחום המסחר מתמחים בשלל תחומים כמו: זכויות יוצרים, קניין רוחני, סימני מסחר, הגנה על פטנטים, כתיבת חוזים לחברות ועוד, כאשר ישנם לא מעט משרדי עורכי דין אשר עוסקים בתחום.

כיום, גם חברות מסחריות גם ארגונים, כמו גם בעלי עסקים יזמים וממציאים: משתמשים בשירותים של משרד עורכי דין יוסי סיוון ושות’ העוסקים בתחום המסחר, מעניקים ייעוץ משפטי, מציעים ייצוג משפטי וניהול הליכים בבתי המשפט, מול גורמי אכיפת החוק בנושא רישום זכויות ועוד.

אם אתם בעלי עסקים, מנהלי חברות וארגונים, ראשי חברות הייטק, כמו גם יזמים וממציאים – חשוב שאת כלל תהליך הקמת העסק, החברה או המיזם ילווה עורך דין מקצועי המתמחה בתחום המסחר.

אבל כיצד מתוך מגוון רחב של משרדים עורכי דין ועורכי דין עצמאיים שמספקים שירותים בתחום, ניתן למצוא את הטובים ביותר? הנה כמה טיפים לבחירת עורך דין לתחום המסחר:

  • ניסיון – בחרו עורך דין מנוסה שמתמחה בתחום המסחר ומבין את כלל הערכאות המשפטיות, את החוקים, ההסדרים ותחום המסחר, כמו גם שהוא בקיא בתחומים של זכויות יוצרים, הגנה על מותגים, ניהול סודות מסחריים, כתיבת חוזים, התמודדות עם גניבת מוניטין וחיקויים, הגנה על בעלי מניות, הגנה על פטנטים, רישום פטנטים ועוד.
  • מקצועיות – בחרו עורך דין מקצועי שיש לו את כל הכלים להקניית ייעוץ טוב ואיכותי, כמו גם כזה שיוכל להוביל אתכם אל התוצאות הטובות ביותר בעת סיטואציות משפטיות או בנושאים מסחריים מורכבים.
  • המלצות – נסו למצוא המלצות אותנטיות אודות עורכי דין מסחריים טובים. המלצות אפשר לקבל בפורומים שונים לעריכת דין, כמו גם ממכרים בעלי חברות שונות ומבעלי חברות, ארגונים ועסקים.
  • טיפול בשלל נושאים – מלבד ההתמחות וההבנה בנושאים מסחריים שונים, חשוב לבחור בעורכי דין שיש להם ידע בייצוג סוגים שונים של ארגונים וחברות, כמו גם שהם יודעים ללוות בעלי עסקים, חברות מסחריות, יזמים ועוד.

בחרו משרד עורכי דין שמתמחה בתחומי הקניין הרוחני בקרב תעשיות שונות כמו תעשיות העיצוב, האופנה , הגנה על מוצרי תעשייה, מסחר וקמעונאות, תוכנות מחשב ומולטימדיה, אינטרנט ותקשורת, מוסיקה, אומנות כמו גם בתחומי ההייטק השונים.

שימו בל לכל הדגשים החשובים, ותוכלו למצוא עורך דין שיוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איתור חייבים
איתור חייבים הוא משימה שלעיתים נראית קשה ומסובכת ורבים מתייאשים כבר בתחילתו של הליך. במאמר זה, נסקור...
קרא עוד »
ינו 21, 2021
העברת דירה ללא תמונה – יש תקופת צינון
חושבים על האפשרות של העברת דירה ללא תמונה וזאת כדי להימנע מתשלום של מס שבח? דעו לכם כי נחקק חוק בנושא...
קרא עוד »
אוג 18, 2021
עו"ד תמ"א 38 – קווים לדמותו
מתכוונים לבחור בשירותיו של עו"ד תמ"א 38, אך עדיין לא ברור לכם מהם הדברים שאתם צריכים לבדוק על מנת להבטיח...
קרא עוד »
ספט 29, 2020