עורך דין פלילי – באיזה שלב כדאי לפנות לאחד?

כל מי שכבר עבר הליך כזה אשר בו הוא נחקר בגין עבירה בה הוא נחשד, יודע על מה המדובר. לחץ נפשי קשה המופעל על הנחקר כאשר המטרה היא פשוט לגרום לו להודות בנעשה. בין אם הוא אכן עשה את המעשה ובין אם לא. בשלב זה חשוב מאוד להיעזר בעורך דין פלילי על מנת שהנחקר ידע לכל הפחות את זכויותיו במעמד הנורא הזה של החקירה, ויש לו זכויות.

פנייה אל עורך דין גיל באיער לקראת שלב החקירה זהו דבר חשוב ביותר. עורך הדין יוכל לייעץ לנחקר בבחירת אסטרטגיה נכונה בעת החקירה. מובן כי החוקר מעונין להוביל לכך כי החשוד יודה במעשה המיוחס לו ומכאן ניתן יהיה להתקדם אתו להגשת כתב אישום. הנחקר מצדו אמור לנסות למנוע את הדבר בכל מחיר. זה לא דבר קל ובמיוחד כאשר יחסי הכוחות בחדר החקירות כאשר הנחקר נמצא מול החוקר, אינם לטובתו של הנחקר. בסיטואציה זו הנחקר נעשה חסר אונים לחלוטין. אך כאשר עומד מאחוריו עורך דין שתומך בו ומייעץ לו לאורך כל הדרך הרי שהדבר תורם לביטחונו העצמי של הנחקר והוא מסוגל להתמודד טוב יותר בעת החקירה.

מלבד הביטחון העצמי, יש לנו כאן את הסיוע המקצועי המשמעותי של איש מומחה בתחום הפלילים. בעזרתו ניתן יהיה להגיע למצב של ביטול כתב האישום או אפילו מניעה מלכתחילה של הגשת כתב האישום.

בוחרים בעורך דין הנכון

אז הבנו עד כמה קריטית עשויה להיות העזרה של עורך הדין לענייני פלילים. אך כאן חשוב לשים לב כי אכן הפנייה נעשתה אל האדם הנכון באתר https://7law.co.il. רק איש מקצוע שמכיר היטב את הסוגיה, יודע איך לייצג את החשוד באופן הנכון, הוא זה שידע להוביל את החשוד בדרך הכי טובה עבורו על מנת שלא יגיע למצב של הרשעה.

אז נכון שיש כאלו שחסים על ממונם (ומי בעצם לא?.) והם מנסים להתמודד בכוחות עצמם מול המשטרה ומול כל גורמי האכיפה. בעניין זה הם פשוט טועים טעות מרה. טעות שעשויה לעלות להם ביוקר רב לאורך ימים ושנים וחבל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין מסחר – מה הוא מציע לכם?

עורכי דין מסחריים הם עורכי דין המטפלים בהיבטים המשפטיים והמשפטיים של עסקאות מסחריות. לעתים קרובות הם נקראים לייעץ ללקוחותיהם בנושאים כמו ממשל תאגידי, חוזים, זכויות

קרא עוד»

בודק שכר – כל מה שחשוב לדעת

בדיקת שכר היא מקצוע הכרוך בבדיקת נכונות נתוני השכר. מאמר זה מספק תובנות כיצד אתה יכול להפוך למומחה בתחום זה ולהרוויח שכר מחיה עם המיומנויות

קרא עוד»