במה עו"ד פלילי יכול לסייע לנו

לפני חקירה

במידה וזומנת לחקירה משטרתית, או אפילו קיבלת הזמנה לסור למשטרה לצורך בירור (לעיתים הזמנה זו משמשת כהזמנה לחקירה מבלי לידע את החשוד כי הינו עומד להיחקר), מומלץ להיוועץ עם עו"ד פלילי טרם ההגעה לחקירה לצורכי תדרוך, הבנת הזכויות המגיעות לנו בעת חקירה  פלילית ובניית אסטרטגיה לחקירה. רבים מזלזלים בקבלת סיוע מעורך דין פלילי בשלב כה מוקדם אך במידה ותועמד לדין, ייעוץ בשלב כה ראשוני יכול לסייע לך רבות. לא פעם מסתירה המשטרה מין החשודים זכויות בסיסיות המגיעות להם לדוגמא, בסיום החקירה תיאלץ לחתום על הטופס בו נכתב כל מהלך החקירה. במידה ואינך מרוצה ממה שנאמר במהלך החקירה תוכל לסרב לחתום ומסמך זה יאבד חלק מכוחו. מידע זה ועוד מידע רב יכול לסייע לנו רבות.

בעת חקירה משטרתית

במידה והגעת אל חקירה, בין אם הגעת בכוחות עצמך או שכוחות המשטרה "הפתיעו" אותך ולקחו אותך חקירה, תקבל בתחילת החקירה הזדמנות להיוועץ בעורך דין. החוקרים יחברו אותך לסנגור ציבורי לצורך ייעוץ משפטי בחינם אך סנגור זה לא בהכרח מומחה בתחום הפלילים ובפרט בנושא הפלילי הספציפי עליו אתה נחקר. היוועצות עם עו"ד פלילי מומחה בתחילת החקירה יכול לשנות את פני החקירה וגם לקבוע אם תועמד לדין בהמשך או לא. עו"ד פלילי יכול לסייע לנו גם במהלך החקירה עצמה. במידה וחשפו בפניך ראיות חדשות במהלך החקירה ואתה מעוניין לענות על החשדות בצורה המיטבית, סרב להמשיך בחקירה טרם תקבל שיחה נוספת עם עו"ד פלילי מטעמך.

לכל אורך הדרך ובמשפט עצמו

במידה ותועמד לדין, עורך דין פלילי מומחה בנושא המשפט יכול לסייע לך רבות. כאשר תבחר בעו"ד הנכון למקרה לצורך ייצוגך כמו באתר http://www.criminal-attorney.co.il/, יוכל העו"ד להגיע להסדרי טיעון לטובתך, הפחתה בעונשים ואף הכחשת ראיות במידת הניתן. כאשר שוכרים את שירותיו של עו"ד פלילי, מומלץ לקבל ליווי צמוד כמה שאפשר. חשוב לבחור בעו"ד פלילי המומחה בתחום הספציפי עוד בתחילת התהליך המשפטי, כאשר הוא ילווה אותנו משלבי החקירה הראשונים ידע יקיר העו"ד את התיק ויכוון אותנו לאסטרטגיה הטובה ביותר לכל אורך הדרך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

לפנות שוכר מדירה

איך לפנות שוכר מדירה?

כל בעל נכס בישראל יודע עד כמה קשה לקבל הגנה משפטית מלאה בתוך שוק שכירויות הרווי והמאתגר. בדיוק מסיבה זו, בשנים האחרונות בעלי דירות נאלצים

קרא עוד»
טופס 5329 - לא עוד טופס

טופס 5329 – לא עוד טופס

טופס 5329 הוא דוח המיועד לקבל מידע מהאזרח על מקורות ההכנסה שלו בארץ ובחו"ל. ישראלים רבים אשר רשות המיסים חושדת כי יש להם הכנסות אשר

קרא עוד»