עורך דין גירושין – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

אחד הגורמים החשובים ביותר בתהליך גירושים, הן עבור האישה והן עבור הגבר, הוא ללא ספק עורך הדין אשר מייצג כל אחד מהצדדים ומספק ייעוץ גירושין. כידוע, לפני שמתחילים בתהליך גירושים, על שני הצדדים לשכור עורך דין שייצג אותם, יעזור להם לנסח הסכם גירושין, ובמידת הצורך יבצע את כל הנדרש בהיבט של טיעונים וניהול משא ומתן, בין אם זה לפני שמגיעים לבית משפט ובין אם זה במסגרת ההליך המשפטי. 

הליך גירושין, כידוע, הוא הליך לא פשוט. גם אם מחליטים להיפרד בצורה יפה, עדיין יש צורך לנסח הסכם שיהיה קביל מבחינה משפטית ושני הצדדים יוכלו לפעול על פיו. אם ההליך לא מתנהל בצורה טובה, קרי גירושים קשים, אז אחת כמה וכמה שני בני הזוג צריכים לשכור עורך דין שייצג אותם ויעזור להם לנסח הסכם בו כל אחד יקבל את מה שהוא רוצה או לפחות חלק מזה. 

כיצד עורך דין יכול לעזור?

בעיקרון, עורך דין גירושין יכול לעזור בצורות שונות ללקוחות שלו, לא רק בתור משפטן שמכיר ומבין את החוק, אלא גם בתוך מי שהתנסה בעבר בתהליכים כאלו. הרבה פעמים עורך דין גירושין הוא גם סוג של פסיכולוג, חבר, מגשר, הוא יודע מתי לגרום ללקוח שלו לוותר למען המטרה או למען הילדים והקשר עם הצד השני, ומתי להציע לו שלא לוותר. 

עורך דין גירושין צריך למצוא את מה שנכון ללקוח שלו, מתוך הבנה שיש גורמים נוספים שמושפעים מהתהליך, בין מדובר על הקשר של משמורת ילדים, הסכמי ראיה, מזונות, חלוקת רכוש או כל דבר אחר שתהליך הגירושין קשור אליו כך או אחרת. חשוב שעורך דין ידע לבטא את הצרכים של הלקוח שלו בצורה טובה. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך קובעים תור לדרכון אמריקאי?

הנפקת דרכון אמריקאי, זה לא התהליך הכי פשוט שעברתם, אז התכוננו להרבה בירוקרטיה. אם אתם רוצים לעבור את התהליך כולו מהר ככל האפשר, ביעילות ובזריזות,

קרא עוד»