תביעות סיעוד

מהי תביעת סיעוד, מדוע היא נדרשת לא פעם כשאתם מתנהלים מול חברת הביטוח הסיעודי וכיצד ניתן להיחלץ מחוסר הירתמות של החברה לסייע לכם בעת מצוקה סיעודית? תחילה, נבהיר מהחי מצוקה סיעודית המצריכה תביעות סיעוד. מדובר במצב שאינו רפואי ברמה שמצריך טיפול ניתוחי מורכב, אבל כן דחיפה קלה ברמה של טיפול אחים ואחיות מוסמכים/ות: מענה לפציעות בעקבות נפילות, מענה ראשוני לשברים לקראת איחוי, מענה לאדם שסובל מכאבים עקב כל סיבה שהיא, וכד'. ברבים מהמקרים מענה סיעודי שכזה לא ניתן, בין על ידי סחבת והכחשה מטעם החברה ובין בשל הודעה מפורשת שלה שהמקרה שלכם לא כלול בפוליסה. מה עושים? כיצד מקדמים את העזרה לה אתם זקוקים?

יש להגיש תביעת סיעוד באמצעות חברת מומחים

בחברת מומחים עבור תביעות סיעוד יושבים עורכי דין המכירים מקרי מבחן דומים לשלכם. הם יבחנו מה קרה לכם מול חברת הביטוח, מה הייתה סיבת הדחייה ובאלו אמתלות משפטיות האחרונה משתמשת בשביל לדחות את תביעתכם. במידה ונמצא מקרה ללא נימוק משפטי הולם, או עם נימוק קנטרני חד צדדי שניתן להפריך, ניתן יהיה להתנגד לו באמצעות תביעת סיעוד שתביא לאספקת המענה הסיעודי לו אתם זקוקים.

הליך הגשת תביעת סיעוד לחברת הביטוח באמצעות החברה

הגשת תביעת הביטוח עבור החברה נעשית על ידי יועצים משפטיים ועורכי דין המתמחים בנושא תביעות סיעוד. לאחר שהמקרה שלכם נבחן ונמצא כשיר עבור תביעות סיעוד, ניתן להגיש אותן הן על סמך המקרה שקרה לכם, הן על בסיס המענה הראשוני שקיבלתם מחברת הביטוח והן מההנמקות שנציגי החברה שלחו לכם בנושא אי מתן העזרה. תוגש תביעת סיעוד ובה כל ההנמקות מדוע כן מגיעה לכם העזרה הסיעודית ובסיומו של תהליך אתם תקבלו את המענה הסיעודי הנדרש. הנציגים המשפטיים של החברה יודעים להבחין בים מקרה בו אין כל סיכוי שתתקבל עזרה לבין מקרה שהוא עוולה משפטית בכל המובנים. כמובן שהחברה תייצג רק את מי שנבדק ונמצא צודק בדין ובדברים שלו מול חברת הביטוח.

לקבל את  הסיוע הסיעודי מראש, ללא כשלים

החכמים מבין המבוטחים הסיעודיים אפילו לא טורחים לפנות לסוכן הביטוח או לחברה בעצמם. כבר בשלב בו חלה פגיעה, הבקשה לקבל מענה סיעודי נעשית באמצעות עורך דין תביעות סיעוד. הוא יידע בדיוק מה לשאול ואף להקצין בבקשות לגבי קבלת המענה. הדבר גורם לצד השני, שיושב בסוכנות או בחברת הביטוח, לא רק להבין שיש עורך דין על הקו אלא שיש כאן עסק עם לקוח שמבין מהו קצה גבול היכולת לקבלת מענה סיעודי ולכן הוא יעשה הכל כדי שהדבר יתממש. לכן, מומלץ לעבוד עם חברת תביעות סיעוד כבר בשלב הפתיעה כדי לחסוך את ההליך המשפטי ולקבל את המענה הסיעודי עם התרחשות התאונה או המפגע שמצריכים זאת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין פלילי

בתחום המשפט הפלילי קיים ביקוש עצום לייעוץ משפטי. כתוצאה מכך, עורכי דין נאלצים לרוב לעבוד עם אנשים שאין להם ידע משפטי. זה יכול להיות מאוד

קרא עוד»

כמה עולה לפתוח עסק מזון

להקים עסק מזון זה לא קל כמו שזה נשמע. זה דורש הרבה תכנון, מחקר וידע על התעשייה. ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון לפני שתוכל

קרא עוד»

משכנתא הפוכה

משכנתא ניתנת לרוב בעת רכישת דירה, אך יש גם סוג נוסף של משכנתא – משכנתא הפוכה. משכנתא הפוכה מאפשרת לאנשים לצאת לפנסיה שצריכים את הכסף.

קרא עוד»