תביעה מול חברות הביטוח המדריך המלא

חברות הביטוח נוטות לדחות מעל 30 אחוז מהתביעות, המוגשות מסיבות שונות. לעיתים אנשים רבים מזלזלים בפוליסת הביטוח שלהם, ואינם קוראים את האותיות הקטנות, דבר שבמקרה של תביעה עלול לעמוד לרעתם. 

חשוב לציין כי תביעה מול חברות הביטוח עלולה להיות מורכבת במיוחד, ולכן חשוב לקרוא את כל דפי הפוליסה לשאול את השאלות החשובות את סוכן הביטוח על הפוליסה, אך במידה ואתם צריכים להגיש תביעה לחברות הביטוח, מדריך זה יעזור לכם ליצור סדר בבלאגן. 

תיעוד של מסמכים שונים, הקשורים לתביעה 

השלב הראשון והחשוב הוא התיעוד, כלומר חשוב לשמור כל מסמך אישור, וכל תיעוד שהוא הנוגע לפציעה או לפגיעה, שבגינה תובעים את חברת הביטוח.

חוסר במסמכים עלול לגרום לחברת הביטוח לדחות את התביעה הכלל הוא, ככל שיש בידכם תיעוד מפורט יותר כך החברה תוכל לתת לכם את סכום התביעה. 

הצעת פשרה 

במקרים של פגיעות, כמו תאונות דרכים רבים מהנפגעים אינם מעוניינים לתבוע את חברת הביטוח, ומקבלים ברצון את הסכמי הפשרה השונים, אך חשוב  להבין כי תביעה של חברות הביטוח יכולה לגרום לקבלת סכום כסף לא מבוטל לשם כך חשוב להבין כי כל מקרה הוא לגופו,  ועדיף להתלוות ע"י איש מקצוע שמבין בתביעות מסוג זה.

פנייה אל בית המשפט 

לעיתים תביעה של חברת הביטוח מגיעה לבית המשפט, אך לא תמיד בטוח שהדבר משתלם, לכן כדאי  לכם ליצור קשר עם עורך דין אשר מתמחה בתביעות אלו, והוא יוכל לאפשר לכם לנצח את התביעה, ולקבל את הסכום הגדול ביותר לצורך כך .

לכן הקפידו לשמור את המסמכים הקשורים לנושא ,ולפנות לעורך דין תביעות ביטוח מוצלח אשר יטפל בתביעה שלכם בהצלחה יתרה במיוחד. 

> קראו גם על הסכמי ממון באתר של שלמה לוי, הקליקו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

עובדן כושר עבודה מתרחש אצל רבים וטובים ולא תמיד אנשים יודעים או מבינים כיצד להתמודד עם תוצאות לא פשוטות אלה. במאמר זה, נרצה להביא לכם

קרא עוד»